Új hozzászólás Aktív témák

  • LucifeI2

    őstag

    Azt bírom itt az emberek nagyrészének fingja sincs a PvP-ről, csak annyit lát hogy a vérpistik gyorsan szerzik az itemeket és ezen változtatni kéne. Először is sztem az aki a régi honor rendszert kívánja vissza az ássa el magát. :) Több mint valószínű hogy kb Grunt volt abban a rendszerben esetleg Sergeant és nem igazán tudja ott milyen volt a HC. anulu pvp és pve összehasonlátásán kb röhögtem. aggrócontrol? Ne vidd már túlzásba ez már kicsit erőltetett. Az olyan commentek is jók hogy 2000 meg 1900as raitinggel kiszed ennyi meg annyit itemet ennyi meg annyit hét alatt, ez vajon kit érdekell fáj ez neked?. Arra még nem gondoltatok hogy valaki azért játszik Arénát mert szeret pvpzni és nem csak azt nézi mennyi itemet szed ki? Én szeretek arénázni és pvezni is , nekem nem fáj ha minden nyomi aréna cuccba feszít, leinspecteled megnézed a raitingjét és úgy is tudod mi az ábra vele. Úgy oldom meg hogy hetente kétszer vagy háromszor talentelek, ez kb heti 200-300 G csak pvp miatt, hoppá létezik olyan ember aki pvpre is pénzt költ? Fura mi és képzeljétek többen is vannak a csapatunkba akik ezt csinálják vagy csinálták. anulu te még mondtad is hogy arénába be se teszed a lábad, akkor ne prédikálj már itt arról amihez közöd nincs, meg a többiek. Van high end pvp és pve tapasztalatom is mind a kettőben annyi a lényeg hogy csapatmunka és oda kell figyelni. WASD skill-t minden pvp-s ismeri, pve-hez is kell de jelentéktelen pvphez képest. PvE-be az a nehéz hogy összeszedj 25 embert, aki érti akarja csinálni és van vmi fogalma a játékról is ennyi. PvP azért könnyebb mert oda csak 5 ember kell vagy 3 esetleg 2. DE összehasonlítani nem lehet. Nekem pve és pvp egyaránt a játék része, nekem a kettő együtt = WoW. Sok pvp után hiányzik a pve sok pve után hiányzik a pvp.

Új hozzászólás Aktív témák