Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz quby #6778 üzenetére

    Év végére, illetve jövőre lesz szerintem nagyon ütős a Volvo. Már most látszik, hogy az autó jó és gyors is. Jövőre jön egy 3. autó is, szóval szerintem még erősebbek lesznek.

    Kérdés viszont, hogy kapnak-e súlyt és ha igen mennyit. Így a kizárások miatt nem tudom kapnak-e. Köridejeik vannak és nem is rosszak.

    Viszont ha jövőre kiszáll, mint gyári csapat a Citroen, akkor megint csak 3 gyári csapatos lesz a MAC3: Honda, Lada és Volvo. Érdekes lesz, hogy a Citroen-t bent hagyják-e mint gyári alakulat (privátként. Lásd 3 éve az RML Chevy-k Müllerrel és Chiltonnal), mert ha igen, akkor a Hondának 2017-re sincs gyártói szinten esélye. Ha csak nem csinálják meg addigra végre a sedan Civic-et.

    Más:

    Aki nem tud menni a Hringre, de szeretné kicsit "komolyabban" követni az eseményeket, azoknak jó hír, hogy hétvégén ismét ingyenes lesz a WTCC Premium :) .

    Sajnos nekem idén is kimarad a Hring, anyagi okok miatt :F . Akik mennek, azok csináljanak sok fotót és videót, aztán jöhetnek ide a megosztások ;) :R .

    Hostess csajokról kötelező képet csinálni :DDD .

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák