Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    válasz Yayoh #5814 üzenetére

    Pont néztem is a TCR futamot a hétvégén, viszont kizártnak tartom, hogy abból a Golf-ból TC1-es autót csináljanak. Gyárit, szerintem tuti nem fognak. Az az autó kinézetre inkább egy rally autó, csak pályafutóművel megkínálták. Sok olyan hiányzik róla, ami kell egy TC1-es autóhoz (bszom nagy splitterek, vasalódeszka hátsószárny. Motor is a TCR-ben, ha jól emlékszem, 2.0 L benzinses). Jó ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne belőle csinálni TC1-et, de privát csapat ezzel nem fog foglalkozni (rengeteg zsé), a VW-nek, meg ott van inkább a rally.

    Tuti, hogy olyan gyártó jön - ha tényleg jön -, akinek érdeke az ázsiai piac, hiszen egyre jobban arra orientálódik a WTCC.

    Én örülnék egy Volvonak, mert az a C30-a, ami volt régen, az nagyon komoly kis gép volt és ugyanúgy hatchback kialakítású volt, mint most a Civic. Sajnálom, hogy annó a svédek nem láttak jövőt benne, mert szerintem a legszebb hangú autó volt :) . Na jó, a Ford-é szebb volt :DDD (azok is hogy eltüntenk :F . TCR-ben is csak szenved az a privát Ford).

    Egyébként nektek mi a véleményetek erről a Vila Real pályáról? Mert nekem eléggé vegyes. Nem is kedveltem meg a közvetítés alatt, de túlságosan nem is sikerült megutálni. Olyan mint ha, Macau-t keverték volna, Marakesh-el :D . Meg olyan szegényes volt az egész (box is no comment). Nem dőlnék a kardomba, ha jövőre már nem is jönnének ide.

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák