Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz Integra #3199 üzenetére

    Nem írtam olyat, hogy szándékosan rosszat gyárt nekik, vagy bárki direkt hibás alkatrészt adna... csak hogy olyan érzésem van, így megy az alkatrész elosztás, és ezért van neki sokkal több műszaki gondja. Szóval ne forgasd ki a szavaimat, és értelmezd normálisan amit írtam.

    Realitás? Hát mondjuk kiindulhatok az F1-ből, ahol sokkal nagyobb pénzek mozognak, mégis az megy, hogy a két alkatrészből mindig a jobbikat az első számú versenyző kapja. Vagy szerinted ott sem történik ilyen? Ez nem szándékos rossz autó gyártás az egyik versenyzőnek, pusztán ésszerűség.

    "a fék pl az ap racing felelőssége, nem a jas gyártja": Na ez az, ami meg totál mindegy. Ha én gyártok egy autót, amiben hibás egy alkatrész, a vevő rajtam veri el a port teljes joggal, akkor is, ha nem én gyártottam a konkrét alkatrészt (a vevőt marhára nem kell, hogy érdekelje, nekem ki a beszállítóm, és hogy ez valójában az ő hibája). Az az én felelősségem felé olyankor, hogy mit rendeltem, kitől, és milyen minőség ellenőrzés mellett vettem át. (Persze utána már mint megrendelő az alkatrész konkrét gyártóján elverhetem a port, de ez a vevő számára lényegtelen.)

    #3200: Mivaaan? Hol mondtam én, hogy miért nem verik laposra a mezőnyt már most? Nézd már meg mit írtam, és ne mások hozzászólásaiból levont dolgokat képzelj bele a mondandómba. Idézz már légyszíves bármit tőlem, amiben az autó sebességét kritizáltam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák