Keresés

Aktív témák

  • grunge

    addikt

    válasz vhw #4730 üzenetére

    Ezt mind tudjuk, nem egészen erről beszéltem. :) aki kiáll nyílt terepre annak amugy is meszeltek tökmindegy hogy arty vagy sem, stb, stb...

    [ Szerkesztve ]

    159 SW 1.9 jtdm <3

  • joergie

    őstag

    válasz vhw #4730 üzenetére

    Ez így van, pontosan ahogy leírtad. Én szeretek artyskodni, kiszámolni előre a száguldó stuart sebességét(priesttel), és kilőni a lánctalpát :DDD Na olyankor hízik a májam :))

    Meg hozzá kell tenni, hogy csak abból kapsz xp-t, amit mások felfedeznek neked, tehát neked nincs rálátásod, és ezért kb kapásból feleződik az xp.

    könnyű védekezni az arty ellen, igazából én csak röhögök a könnyelmű tankászokon, és lövöm ki őket mint könnyű célpont.

    A legjobb móka a counter arty :DDD amikor így egyszercsak a semmiből szevasz...és ugyanez vica versa.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz vhw #4730 üzenetére

    A legtöbb pályán ne menj nyílt terepre=ne is támadj okés mindenki kempelni fog mint állat
    -ne törj előre? megint csak camping mert nem megy senki amíg meg nem mozdulsz
    -ne állj meg? majd mozgásból sikerülni fog eltalálni valamit persze mikor még összehúzódott célkörrel is nehéz eltalálni pontosan az ellent ráadás legalább 2másodpercet várni kell és ez bőven elég a tapasztalt artys lövésznek hogy már előre bemérjen téged erre várva

    Persze érthető hogy egy artys ilyen véleményen van én is használtam és ilyenkor elvárná az ember hogy mindent telibe kapjon de azért józan ésszel úgy mi lenne a játék a többi számára
    ha minden telibe találna és kioszthatnál 18x1000=18000 demaget ledarálva a csapatot :)
    mikor így is ha mellé lősz már -500HP
    (18x500=9000/2200=4db IS7 én már az 1db IS7et is sokallom egy olyan dologtól amivel szembe kerülni sincs esélyed)
    lánc lent tank kifordulva critikálok kiosztva ez a heavyk-nek halál de csak azoknak a szerencsétleneknek akik elindulnak és megpróbálnak valamit csinálni is a többi 15perces kemperen kívül.

    [ Szerkesztve ]

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák