Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz zodo #46794 üzenetére

    zodo: ezek nudlik ahhoz képest ami akár csak egy évvel az érkezésed előtt volt. A Dicker akció, ok, hogy szinte ingyen volt, de a többségnek a tavalyi, hasonlóan könnyű menetből már megvolt. A hétvégi akciók gyengébbek voltak mint korábban, azok között igen, volt mindenféle, de egyszerre kevesebb, és ami lényeg: a már kitárgyalt fő ajándékok hiánya miatt sokkal kevésbé érdekesek izgalmasak.
    És nem a hétvégi leárazások hiányáról/gyengüléséről beszéltem, hanem a közbülső akciókról, amikor napi 5 győzelemért járt X gold egy hónapon keresztül, amikor X kill/XP összeszedéséért prém napokat lehetett kapni, amikor egy éven belül 3 olyan marathon is volt, amivel prémtankhoz juthatott a gyengébb játékos is (ChiNuKai, ToG, Dicker...), olyanhoz, amik korábban nem volt hasonló akcióban, plussz még 2 marathon a jobbaknak. Kaptunk ingyen tankot WG szülinapra, 1 hét álcafestés akció halloween-ra stb.

    A karácsonyi akció is gyengült az elmúlt években, az én első évemben még az egész hónapban akciós volt minden nemzet, nem csak 5 napig.

    Én azt látom az elmúlt 2,5 évben, hogy évről évre gyengülnek az akciók és inkább a prémtankok leárazása, a shop nyomatása folyik.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák