Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz Tomi0703 #31266 üzenetére

    Úgy értettem, hogy én max pár századmásodperccel lassabban rakom fel a láncot 4-5 kombinációval, mint más dupla 4-gyel, mert annyira megszoktam hogy már jön magától. Középső ujj, aztán rögtön utána mutatóval az 5-ösre. Talán még gyorsabb is mint egy ujjal a négyest kétszer lenyomni. És nem szoktam eltéveszteni. Sőt, szerintem a láncot kisjavítóval majdnem olyan gyorsan felrakom mint naggyal. Inkább az a baj hogy ha egyszerre két modult ellőnek, néha már fent is a lánc, és még fel sem fogtam hogy esetleg elment a motor vagy az ammorack is :D Kellemetlen amikor utána veszem észre hogy lett volna idő megvárni a lánc felrakását mert nincs akkora veszély, viszont mostantól lassan megyek lassan töltök stb :))

    Tűzoltó témához:
    Kis tűzoltót alig használok (tier6 fölött szinte sose, pedig nem is szoktam automatát venni, de ilyen-olyan küldetésekből jelenleg is 250+ van raktáron), space-szel oltok, tényleg jó. Q az nálam a TS beszéd :D Satuféket meg nem használom, az gáz? :B

    (#31273) Ukeve: kis tűzoltóval nagyon gyorsnak kell lenni hogy csak egyet égj, nekem azzal két sebződés szokott jönni általában. A damage logban látszik, az animáció nálam úgy le van butítva hogy nem is nagyon szoktam látni hogy fizikailag ég a tank, ha arra gondolsz :D

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák