Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz h1mpi #31639 üzenetére

    Azért egy T54 T9-es med , nem csoda hogy körbetáncolt . Elég durva is lenne ha nem enne meg . Nem tudom az E5 mennyire lesz acélos , mert én nem érzem benne az erőt . A mozgékonyság-ágyú jó ,de mindenki belövi . Tizes tankot nem adunk el ugye ,de szivesen becserélném az IS7-IS4 re ha lehetne . AZ IS7 elég pattogós lehet vissza kellene vennem .

    A patton nekem is nagyon bejött , de az más kategória . A tizes Patton-t megvetted amúgy ? Anno nem volt valami acélos mikor kihúztam ,de azóta kapott némi buffot . Nem nagyon látom , hogy szaladgálnának vele emberek . Inkább az orosz-német med vonal van erőltetve ahogy látom .
    Tegnap mentünk pár csatát Lori-WZ120 és egyre jobban kezdem szeretni ezt a WZ-t a nagy csővel . Tényleg van szituáció amikor beleszaladok abba , hogy nem tudok lőni egy kis domb miatt ,de kezdem kitapasztalni mikor merre érdemes menni .Igazán jó érzés 500 Dmg környékén lőni vele . A JT csak nézett a múltkor egy 550-es puszi után , hogy ezt mivel ? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák