Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz #21346560 #1257 üzenetére

    Erről jut eszembe, hogy az utóbbi időben megváltoztak a szokásaim.
    Megesett, hogy TK-ztam az ilyen játékost, mikor már 4-edszer jött nekem, és hiába kértem ne tegye.
    Még mindig nem indulatból, hanem hideg fejjel. (persze nem tanul belőle, vagy a többi 180.000 se)

    Ja.. és beintegrálódásom másik jele, hogy szidom a csapattársakat, ha látom megfutamodnak.
    A leggyakoribb eset hogy 3-an rongyolunk egy ütközőpont felé. (én elől, általában a lassabb TOP tankkal). Ekkor feltünik 3-4 ellenfél. Bekapom az első találatokatt, de ez nem lenne gond, mert van elég tűzerőnk.... de az egyik csapattárs elbújik egy fedezék mögé és elő sem jön, a másik meg elpucol full HP-val.

    Következmény 1 perc alatt kiszedik a TOP tankomat, hiába forgatgatom, tolatgatok, párat lesebzek, de négy ágyúval szemben csak 1 van. Az is lassan tölt....
    Ezután elkapják azt aki a szikla mögül ki sem mert nézni, majd utána erednek annak aki elszaladt.
    Minden szituban 4 vs 1 arány volt és mi így veszítünk 3 tankot 0 ellenében.

    Ha kiállunk 3-an, (akkor is én veszem fel a lövéseket), akkor le tudnak adni 3-4 lövést fejenként és legalább 2-3 ellenfél megsemmisül., de nem., nem, sohasem... félti a HP-ját, ami úgy is elmegy 2 perc múlva.
    Innen egyenes út a vereség az ellenfél könnyen szerzett létszámfölényével.
    ***
    Assaultnál meg jelentgetem és meglövöm azokat, akik "védik" a kezdő poziciót. Ha van hely belőköm öket a vizbe.
    Asszem semmi értelme ennek.... de már kezd a játék része lenni.

Új hozzászólás Aktív témák