Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SoulReaver

    veterán

    válasz vhw #98467 üzenetére

    Úgy indult az egész, hogy 9-es csatába bejött egy 7es artyval+ hozta ezt a formát, m44-el.

    Beírtam csak úgy, hogy "gratula". Természetesen magára vette és már írta is a kemény dumát...

    Én csak nevettem rajtuk, mert mást nem nagyon tudtam.

    Mikor a csata már elveszni látszott, és mert az egyikőjüket már megölték, gondoltam miért ne vethetnék véget a kis m44 nek... nem sokat tett a csatához, hát kilőttem.

    Na azután jött a mocskolódás... :D

    "add meg a címed, levadászunk, legyilkolunk" ... :D

  • ddt500hu

    veterán

    válasz vhw #98467 üzenetére

    A netes testi sértéses fenyegetés a legnevetségesebb dolog a világon.
    Nem gyakran esik meg velem de volt már rá példa nyílt fórumon is. Általában így zajlott le:
    - Ezt vegyem fenyegetésnek?
    - Igen!
    - Jó akkor most besétálok a rendőrségre és feljelentelek.
    Na most nyilván nem sétáltam be az egyik haverom viszont megtette. Aszondja a fickó a bíróságon majdnem sírva kért bocsánatot, hogy ő neki gyerekei vannak és ha priusza lesz elveszti a munkáját stb. Persze ott nagyon elfajult már a dolog azért jutott el odaáig.
    Ja meg fél éve elmentem egy fickóhoz. :DD Pedig gérnya vagyok csak beírta a címét én meg pont arra jártam mondom becsöngetek már! Fickó nem jött ki hanem azzal fenyegetett, hogy feljelent mert zaklatom!! :C :C
    Semmit nem akartam tőle csak kíváncsi voltam a pofázmányára. Le akarta tagadni az egészet de csináltam videót és felraktam a jutyubra! Olyan beégést még nem látott a világ. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák