Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz szbalogh #97683 üzenetére

    De van. ;)

    (#97684) rlazol: Biztos. :D Én arra gondoltam, hogy rajtam kívül a csapatban mindenki vöröske volt.

    (#97686) Gyuri27: Ja, van pár tényleg durva eset. Ők viszont kitettek magukért, megnyertük a meccset. :)

    (#97687) rlazol: Igen, az info panel-em kirakja azt is. Ebből állapítom meg, hogy milyen cső van egy tankon, ha nem látom elég jól. Bár egyre ritkábban használom, mert legtöbb esetben felismerem a csövet ha ránézek. Mindenesetre így is alap tartozék.

    (#97688) h1mpi: Azt nem tudom, hogy ász lett-e, de vagy 1600 sebzéssel vagy 1600 xp-vel végeztem. :) Viszont nem miattam nyertük meg, végül ők hozták le. ~1600 sebzés után konyec lett nekem. Szóval ügyesek voltak, odatették a vasat.

    (#97690) Viktoár: Menő. :D

    (#97942) Bingisz: Remélem még ki fogom tudni próbálni, én majd most kezdem a Conqueror-t. Csak jönne már ki az az OMC modpack, hogy játszhassak. :O Biztos nem lesz ez a Chieftain sem olyan rossz.

    - - - - - - - - - - -

    Életem köre CDC-vel (abból a komoly 10 meccsből, amit eddig mentem vele). T10-ben 4700 sebzés:
    Personal Score | Team Score | Detailed Report

    Replay sajna nincs. Bár most már, hogy új gépem van, lehet nem ártana bekapcsolni őket. Csak még mindig úgy érzem, mintha visszafognák a játék teljesítményét..

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák