Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz Angel1981 #92671 üzenetére

    Itt tenném hozzá ismét a témához, hogy szerintem nem olyan egyszerű ez a kérdés, mint átírni két sort a programban. Komoly változás lesz sok pályán hogy bizonyos irányokba messzebbre, másfelé meg közelebb lehet csak ellátni. Most a pályák a négyzet alakú renderre vannak kiegyensúlyozva, hogy pl innen és innen ide lehet ellőni, oda meg már nem. Rengeteg a pálya és biztos hogy nem egy-kettő lenne problémás. Csak gondoljatok arra hogy hányszor van hogy 600+ méterre lőttök mert a négyzet sarkában van, máshol meg épp kevés az 500 méter hogy a fedezékből ki kelljen menni lőni. Egyébként nem a wg-t védem, sok esetben kifogásolható a hozzáállásuk a dolgokhoz de ez tényleg nem egy egyszerű változtatás.

    Szerk: ami viszont tényleg bicskanyitogató, most néztem hogy a női legénységek fejlődési anomáliáját még mindig nem javították ki. "3." skill következő százalék 86-ról 87-re 13000 kell még Bat Chaten. Rendeltetés szerint ez második skillnek számít női legénységen így ehhez legfeljebb 10500 xp kéne. Így tényleg semmi értelme a női legénységnek :W

    [ Szerkesztve ]

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

  • Angel1981

    veterán

    válasz Angel1981 #92671 üzenetére

    Ez teljesen igaz, nem is úgy értettem, csak már a WG is ezt mondogatja jó ideje, hogy "hamarosan" - arról nem is beszélve, hogy legalább fél éve annak, hogy ez először ki lett jelentve, hogy dolgoznak az átalakításán. Legalább.

    De igen, tökre igazad van, ezen én is gondolkodtam már, hogy mely pályákon lehet előnyös / hátrányos az általam alkalmazott taktikákban.

Új hozzászólás Aktív témák