Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #90713 üzenetére

    Bocsánat, de most miről beszélünk?
    Itt vagy 3-4 különböző kérdés / téma is felmerült.

    1. Egy prémium tankra konkrétan nem kell legényeket képezni, ez az egyik lényegük.
    2. Ha a prémium tank osztálya stimmel a belerakott legénnyel, akkor nem kap rá semmilyen büntetést, csak pirossal írja ki, hogy mire lett eredetileg kiképezve az adott legény
    3. Ha a prémium tank osztálya nem stimmel (pl. prémium med tankba rakunk heavy legényeket), akkor kapnak büntetést mind az alapképességre, mind a megszerzett xp-re, de nem olyan mértékűt azért, mintha egy sima med tankba raknánk át heavy legényeket - asszem 0.8-as a szorzó, sima tank esetén 0.5.
    4. A prémium tankok a 9.3-as (vagy 9.4-es) updattel alapból +50%-os legénységi XP bónuszt is adnak, és ezt akkor is meg kell hogy kapják a legények, ha más osztályba vannak képezve - legfeljebb erre is vonatkozik az esetleges büntetés
    5. A prémium tankok egyébként is XP szorzóval vannak ellátva, ezt is meg kell, hogy kapják, de konkrétan nem ellenőriztem egyszer sem
    6. Van még a gyorsított képzés, azt nem tudom, hogy arra vonatkozik-e a büntetés eltérő osztály esetében, de úgy lenne logikus, hogy igen

    Summa summarum: igazából eléggé fél megoldás eltérő osztályú prémtankkal húzni a legénységet, akkor már inkább az eredeti járgányt használjuk.
    Ha azonos osztályú prémtankot veszünk nekik, akkor minden lehetséges bónuszt megkapunk, és mindenki happy! :D

    [ Szerkesztve ]

  • Drenadar

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #90713 üzenetére

    Én erről beszéltem. Angel után szabadon :)

    4. A prémium tankok a 9.3-as (vagy 9.4-es) updattel alapból +50%-os legénységi XP bónuszt is adnak, és ezt akkor is meg kell hogy kapják a legények, ha más osztályba vannak képezve

Új hozzászólás Aktív témák