Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fradi81

    veterán

    válasz Khaosz55 #78612 üzenetére

    Nálam T71, kb azt a stílust kell vele játszani mint a luchs-al.

    moto g72, Ninebot d28e

  • dfsz34

    őstag

    válasz Khaosz55 #78612 üzenetére

    Egyértelműen a bulldog, ami kiemelkedik. Mindenben jobb, mint a T71, pedig az is egy nagyon jó tank. Ráadásul kétféle stílusban is lehet nyomni (nagyon kicsi különbség a két stílus között, de van) attól függően, hogy melyik ágyút választod. Ez nincs meg a T71-n.

    Nyomtam sokat a tárassal, de egy ideje a sima ágyú + függőleges stabi, optika és venti kombóban nyomom. Meglepően pontos, nagyon komoly sebzéseket ki lehet vele osztani. Ezzel már közepes távolságra is lehet biztosan lőni (pl ha kilóg egy ellenfél feje a domb tetején, elég jó %-ban meg lehet lőni).

    A tárasnak hiába van elméletben impozáns burst sebzése, ahhoz gyakorlatilag az ellenfél seggébe kell befutni, hogy biztosan leadd vele, ami nem túl gyakori helyzet ugyebár. Már közepes távolságról is sokat hibázik, emiatt szerintem jobb a sima ágyú, a célzás időre gyúrva kicsit. Eléggé gyorsan betölt ez is, pontosabb az ágyú, emiatt kevesebb a lepattanó és mellé ment lövés és hát ugye nincs a 30 másodperces kiesés a tár töltése miatt, folyamatosan lehet vele adagolni a skulót az ellenfelek testébe, nincs megállás.

    Ez most toltam vele, úgy hogy meg sem izzadt a tank, 2129 sebzés 410 spot, 2 frag. Egy 220 körüli lövést kaptam be egész csata alatt, azaz potenciálisan még sokkal több sebzést ki tudtam volna osztani. A nagyon komoly gun dep teszi igazán ütőképes tankká, dombos terepek királya, márpedig a wg minden pályát dombosra alakítgat folyamatosan. Szegény t71 majdnem az egész testét mutatnia kellett, a buldog meg csak kikukkantott és lőtt, ez a nagy különbség.

    Map: Siegfried Line M41 Walker Bulldog 1 842 (x2 minden nap az első csatáért) 23 534
    Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "3. osztály"
    Legénységi XP: 2 763 Javitások: 1 152 Lőszer: 8 640
    Teljes: 13 742 WN8: 5 825 (100)

    Mindenképpen érdemes kipróbálni, főleg azért, mert várható neki egy nerf és akkor már nem ismerhetted, hogy milyen volt ereje teljében.

  • Pete55555

    addikt

    válasz Khaosz55 #78612 üzenetére

    Én az LTTB-t is ajánlanám. Egész jó armor, meglepően pattogós, ráadásul fürge, agilis gép, és az ágyúja is elég pontos, jó átütéssel. Teszten próbáld ki. Egy dolog ami rossz benne, az ágyúsüllyesdés, de ezt mozgékonysággal lehet néhol kompenzálni.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák