Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diarmand

    senior tag

    válasz scyllarus #66228 üzenetére

    Így van. De ahogy írtad, legalább nem vagyunk egyedül :DDD

    (#66217) Mogyesz75
    A WZ-120 nagy mészáros fullosan, én szerettem vele menni és ezért nem is zavart az célzásidő. Csak ugye a Cromwellnél pötyi az ágyú és a mozgékonyság a túlélése. Csak így nem könnyű eltalálni semmit.
    Azt meg ne akard, hogy rád küldjem a Rézfaszú TOG-ot ;)

    Djuree: Ne hisztizz, a kilences tankokat a legrosszabb grindelni, nemzettől függetlenül. De tudod mit próbálj ki? Kifullozni egy WZ120-at úgy, hogy csak a kínai könnyű tank ágat húzod. Én megtettem. Nem is kívánom senkinek...

  • dfsz34

    őstag

    válasz scyllarus #66228 üzenetére

    A cromwell nálam 99%-os legénységgel, besz.rás jelző lámpa nélkül, gyakorlatilag nulla arany lőszer használat mellett is simán hozza az elit szintet. Nekem rammer (sokat lövök), célzásgyorsító (kell rá), meg bino, amit lehet lecserélek optikára, ezt még nem döntöttem el. Az optikát skillekkel amúgy is lehet helyettesíteni, a kérdés hogy kell-e az extra látótáv, amit a bino ad. Eddig kellett, mert a tisztelt csapatom tipikusan reszket és lapít valami távoli bokorban, rájuk nem számíthatok sokat, magamnak kell spotolni, ha sebezni vagy uram bocsá győzni is akarok.

    Dobok rá festést, kap bőven arany lőszert, meg megkapja a 75k legénységi xp-t és biztosan számíthatok még további 100-150 (vagy több) átlag sebzésre és több spotra a látótáv növelés miatt.

    Érdekes, hogy a cromwell-re senki nem köpköd, hogy op sz.r. Maradjon is így, mert kinevezem fő móka tanknak azt hiszem :) Ha tier6 hellcathoz nézem, kijelenthető, hogy nagyjából egál a két tank, nálam legalábbis. A hellcat pár dologban jobb, de legalább ugyanannyiban rosszabb, a jobb az ágyú miatt valamivel nagyobb átlag sebzésre lehet számítani, de harcolni inkább viszem a cromwell-t, használhatóbb. Mivel nincs vinnyogás a cromwell miatt (kevesen mennek vele vagy nem bírnak vele játszani a népek vagy átugorják és annyi), ezért ténylegesen az átlag sebzések alapján lövik be a wn8 cél szinteket, röhejesen alacsonyra (nem piszkálják meg kézzel, mint pl a hellcat esetében).

Új hozzászólás Aktív témák