Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz ddt500hu #46931 üzenetére

    A 268-t elég keményen nerfelték és észrevehetően csökkent a harcértéke, amit sajnálok, mert szerettem vele menni, de a 750 már érezhetően kevés sokszor. Korábban kilőttem az ellenfelet, most életben marad és ő lő ki engem. Az E100 ugyanekkorát lő és nem spórolnak az arannyal, úgyhogy az átütésük is megvan mellé. Arról nem is beszélve, hogy sok TD-hez meg nem nyúltak (még).

    Az is egy kicsit merész kijelentés, hogy a 263-t megeszi. Főleg a nerf után. Maximum ha van annyira hülye a 263, hogy nem rázza, csak áll egy helyben és mutatja a hasát is, ja és pattintóst lő. A 263-nak egy jól használható páncélja van, rázva különösen. Egyébként nagyobb a DPM-je a 263-nak és a nerf után 200 különbség van az alfában, azaz ha ha a 263 kezdi az osztást és mindegyik talál, akkor megnyeri. Arról nem is beszélve, hogy kicsit pontosabb az ágyúja és gyorsabban is céloz be. Átütésre meg 290 vagy 303, olyan mindegy már. Mozgékonyság kb egyforma, bár a nerf után megint valamivel gyorsabb és jobban forog a 263. Ágyú kitérítés függőlegesen egyiknél sincs gyakorlatilag.

    Szóval legrosszabb esetben is fej-fej mellett vannak, de szerintem a páncélja, dpm és jobb mozgékonyság miatt erősebb és univerzálisabb a 263, a 268 nerf után.

    Ha meg arról van szó, hogy végjáték, hát 263-al már szedtem ki egylövéses 268 szakaszt, 2 td-t, mert egyiket kilőttem, másik pattant és én töltöttem hamarabb.

    Szerintem a 268 nerfelték e legjobban és ha igaz, itt nem állnak még meg, legalábbis ha nem csökken a td-k száma.

Új hozzászólás Aktív témák