Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz mefistofeles #46696 üzenetére

    a több mag támogatásával szerintem elég rendesen javulhatna a helyzet... de ki tudja? lehet a WGnél ott a statisztika ami mutatja nekik hogy a játékosaik többségének csak egy magos gépe van...

  • failed

    tag

    válasz mefistofeles #46696 üzenetére

    Nehogy már. Most nem azért, de aki 8 éves géppel akar mai játékokat játszani, annak eddig is mindegy volt, hogy néz ki egy játék, vagy milyen az a játék, az elsődleges szempont az az volt, hogy fusson a 8 éves gépén. Na most van három lehetősége, vagy visszamegy supermariózni, mert neki csak az a lényeg, hogy fusson. Vagy laptop helyett, az asztali gépén játszik a későbbiekben, vagy ha az asztali gépe ratyi, akkor fejleszti. Nehogy már azért ne fejlődjön egy játék grafikailag, mert sokan 8 éves géppel játszanak... ugyanmár... Nekem sincs egy erőművem, főleg, hogy a 17"-os crt-hez elég volt a 4870 mindenre, csak vettem egy 22"-os fullHD-t... De ha én annyira szeretem ezt a játékot, akkor összespórolok 20-30ezret egy új vga-ra, hogy majd később is tudjak vele játszani. A patch nem holnap jön, aki akar, az fog tudni rá spórolni. Nem mellesleg 3 éves gépet már lehet kapni két talicska virágföldért aránylag olcsón.

    Másrészről meg elképzelhetőnek tartom, hogy lehetséges lesz lowpolygon modelleket használni, így kímélve a régebbi vasakat. Mivel gondolom a találatokat meg a sebzés-számítás a szerveren történik, és nem a kliensben, így akár a tankok helyett nyuszikat is rakhatnál be, olyan mindegy, hogy mire lődözöl. Az más kérdés, hogy egy nyuszi esetén max a s*gglyuk lesz az, aminél tudod, hogy mit lősz... :C :DDD

    Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

Új hozzászólás Aktív témák