Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enzolord

    addikt

    válasz bullseye #46360 üzenetére

    Az a legnagyobb f*s az egész játékban. ..:):)

    Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz bullseye #46360 üzenetére

    Stock ágyúval valóban ergya a Sturer, de a nagyágyúval kimutatja a foga fehérjét. A lényeg, hogy ezzel a tankkal is igyekezni kell kidomborítani a többiekkel szembeni előnyöket, vagyis esetünkben az ágyúsüllyedést. Próbálj úgy helyezkedni, hogy hegyre fel, vagy hegyről le támadhass. Sivatagi pályákon dűnemászás, Prokhorovkán irány a domb, Kareilán a patakmeder, stb...

    (#46367) Habib[HUN]: 9-es szinten mostanság érdekes dolgok történnek... Ma zsinórban olyan csatákba rakott be, ahol mire a harmadik golyót betöltöttem, addigra a csapatom fele-kétharmada már halott volt, pedig volt mit lőnöm, elhiheted. Máskor simán kapok olyat, hogy életmentő lövésembe belefut egy csapattárs, és vagy én, vagy vki más emiatt döglik meg. Legutóbb egy AMX szaladt be közém és az FV183 közé. 700HP-ról ki is vettem a francba, majd szépen benyeltem a csillagromboló lövését...

    (#46368) bullseye: Pedig nagyon ajánlatos beleszokni. Revolveres tankokkal a csata első felében középtájt-hátul érdemes lövészkedni, illetve várni, hogy a csata kibontakozzon, és kiderüljön, hol is van szükség támogatásra. Olyat is láttam, aki a csata elejét végigbujkálta, aztán a vége fele elindult és végigfragelte a félholt ellenséges haderőt.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák