Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveNo1

    veterán

    válasz Djuree #45918 üzenetére

    Nem rossz az a 268, legnagyobb előnye a mobilitás. JGPZ E100-al beállsz egy jó helyre akkor nagy pusztítást is lehet vele csinálni, de mobilitás hiányában könnyen ki lehet játszani. 268-al kb. mindenhova oda lehet érni, és meg lehet vele kerülni más nagyobb erejű TD-ket is. 704 legnagyobb problémája, hogy iszonyat lassan fordul (lassabban szerintem mint egy Jagdtiger), viszont saját szintjén demoralizálóbb, mint jelenleg a 268, aminek az alfáját levitték a isu és 704 szintjére (szignifikáns eltérés nincs a DPM-ben, alig tölt gyorsabban, és azt sem lehet feltétlenül kihasználni), viszont 10-es szinten jóval durvább ellenfelekkel birkózik, mint a 704 9-esen.

    A 300 pen sem ér mindig sokat, tegnap volt egy olyan meccsem, ahol a random faktor rendesen megszívatott: 268-al 16 lövésből 15 talált, de csak 5! átütés volt (3* pattintott egy "legendásan jól páncélozott is8 és m103 úgy, hogy mindkettőnek a gyenge pontjára céloztam, jgpz e100 meg e75 oldalát lőttem erre lánc esett le, és hasonló szépségek)...orosz ágyúk néha elég hektikusak, és lefelé húznak.. :U

    You are not prepared.

  • #43783936

    törölt tag

    válasz Djuree #45918 üzenetére

    Az biztos, hogy bolondbiztos a nagypuskája. :)
    10-es csatában 4 killre és 5000 sebzésre csak harmadosztály adott nekem a héten az isura.

    Az AT-8-cal majd 600 csatát nyomtam le. Szerintem a legjbobb van az AT vonalon.
    Igazi noobmágnes. Jönnek, lőnek, pattintok, zúzok, hullanak. ;]
    Én is lassúnak tartottam, de csak addig, amíg egysze be nemt tett egy T28 mellé. :DDD
    A fordulékonységa tényleg gáz, de meg lehet szokni, ugyanúgy mint az artymágnesességét is.

Új hozzászólás Aktív témák