Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Doom83 #39882 üzenetére

    Szerintem:
    - speciális játékstílust igényel, nincs nagyon még egy ilyen harckocsi a játékban
    - kicsi alfa elrettenteni az embereket, heavyt várnának tőle
    - később jött be, mint a másik kettő
    - francia heavyből úgy unblokk kevesebb van, mint szovjetből, de szerintem még amcsiból is több van. speckó játékstílus kell hozzá, az embereknek nem szimpatikus sem az ARL, sem az AMX M4, valaki már a B1-nál feladja
    - papír
    - nincs akkora "neve", mint a másik kettőnek
    - aki ismeri is az ARL-t és az AMX M4-et, és meglátja az FCM ágyúját, rögtön keresztet vet és elátkozza szerencsétlent , mert azt hiszi, itt lassú töltés, lassú célzás, nagy szóródás lesz jellemző az ágyúra. pedig nem.

    Biztos lehetnek még indokok, például tudok egy srácot, aki azért nem vett, mert eggyel több ember kell bele, mint a francia heavykbe 8-as szinttől.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • dfsz34

    őstag

    válasz Doom83 #39882 üzenetére

    Kínaiak nem jöhetnek szóba? 112 vagy a t34-3

    Amit még megfontolhatsz a KV5. Az sem egy versenyautó, de a T34 mellett elhúznak, azt biztosan tudom, csak ritkán lehet megvenni.

    Többen legénységet húzni is veszik a prém tankot és hát úgy egyébként is kevesebb francia nehéz tankot látni, nem népszerűek. Nincs páncél, az ágyúnak teljesen be kell céloznia, különben szinte garantáltan mellé megy a lövés. Ahogy látom, 50 100-ig esetleg kihúzzák az emberek, de sokan le is állnak ott, de szerintem sokan már az arl-nél feladják vagy hamarabb. Elég szemét tankok vannak azon az ágon vagy olyan speciális gyakorlat kell hozzájuk, amire senki nem szán időt, hogy megtanulja.

    Itt el tudod olvasni az előnyöket és hátrányokat.
    [link]

    Aki játszott francia tankkal és elolvassa ezt "Worse aim time than the hard stats imply", az szerintem sikítva menekül tőle, bár akinek van ilyen tankja, az nem panaszkodik, úgyhogy kellő gyakorlattal ezek szerint meg lehet szokni.

    A T34 a gyengeségei ellenére szerintem egy elképesztően jó tank. Szuper ágyú és a hull down, ami még a tízes tankokat is megtréfálja. Én pont ezért választottam inkább azt, mert ütőképes az ágyúja és speciális helyzetekben bizony egyenrangú ellenfél. A sebesség jogos érv, nem egy med stílus, de ha harcba kell menni, a frontvonalon nem annyira számít a sebesség, inkább a jó helyezkedés. Hogy előny vagy hátrány a tizes csata, nem tudom, nekem tetszett kifejezetten, hogy a legnagyobb vasak ellen megyek, mert előbb-utóbb azt is meg kell tanulni.

    Ha med stílusú tankban gondolkodsz és a sebesség fontos, akkor még a t34-3 jöhet csak szóba, vagy esetleg a 112, aminek 45km a sebességhatára, alig kevesebb, mint a két mednek.

    [ Szerkesztve ]

  • Simulacrum

    senior tag

    válasz Doom83 #39882 üzenetére

    Én úgy tudom a fő gond vele a nagyon gyakori modulsérülés, konkrétan pedig a lőszerrekeszt lövik el rettentő sokszor és emiatt nem népszerű.

Új hozzászólás Aktív témák