Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuco Ramirez

    őstag

    válasz diegho #39334 üzenetére

    60 fps körüli átlag meg szokott lenni (vsync on). 40 alá eddig még nem esett. 1980x1200 full graf (fejlesztett).

    WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

  • Kakumix

    senior tag

    válasz diegho #39334 üzenetére

    Szia Diegho! Most néztem meg az IS-6 Lakeville visszajátszásod és számomra hihetetlen milyen kapáslövéseket ad be az RNG neked. Én ilyenekkel még a T110E5-tel vagy német tankokkal sem nagyon próbálkozok, az IS-6-tal meg még beszűkülve sem találom el a célt. Megmondanád hogy kb. milyen legénységed van az IS-6-ban vagy ez neked is egy szerencsés kör volt a találatokat tekintve? Illetve a végén a Jagdtiger 8.8-at szemből jobb felső sarokban lőtted meg és az átütésjelző piros volt, ezt hogy adta be? Az átütésjelző nem zölddel jelöli, ami páncélvastagság és az ágyú/lövedék átütése alapján átmegy (nem effektív páncélvastagságot figyelembe véve), narancssárga az ami RNG-től függően átmegy és piros, ami nem megy át?

    Egy ismerősöm azt állítja, hogy a lövészen a Deadeye perk automatikusan a gyenge pontot célozza. Ez nem igaz, ugye? Azt is állítja, hogy ő nem is szokott célozni csak előjön a sarok, szikla mögül és a deadeye perkkel felokosított lövésze céloz és sebez az esetek nagy százalékában. Itt a magyarázat a sok sebző lövésére annyi lehet, hogy nagy átütésű tankkal megy és kész? Vagy igaz az egész és neked ezért is adta be a találatokat a kapáslövésekkor? Bár korábban azt írtad nem használsz deadeye-t mert mikor próbáltad sok volt a 0 sebzéses kritikus találatod.

    A lényeg, hogy én ezzel nagyon szenvedek, hogy célzom a gyenge pontokat, de mire beszűkül legalább annyi sebzést kapok, mint adok. Persze vannak szerencsés találatok, mint tegnap is IS-7-tel ~300m-ről mozgás közben sebeztem és azt a tankot amelyikre céloztam :), de ez ritka. Legénységre, felszerelésre figyelek és igyekszem jól felkészíteni a tankot a hangárban, pingem általában elfogadható (20-50ms), fps-em 40+. Ennek ellenére az elvileg pontos német tankokkal rosszabb találati arányom van mint az oroszokkal, kínaiakkal. T6-tól felfelé átlagoltam a találati arányokat tankonként (nem korrekt, mert csataszám nincs benne, de azért valami) és a statisztikából tényleg az derül ki, hogy a németekkel találok legritkábban (77,2%) és a kínaiakkal a leggyakrabban (80,8%). Vagy ez a 3,5% különbség nem számít és csak azért érzem soknak, mert a németekről mindenki azt mondja, hogy nagyon pontosak, ezért nagyobbak az elvárásaim is és esetleg olyanokat is ellövök, amiket más nemzetekkel meg sem próbálok?

    Valami alap gond lehet nálam, valamit nem tudok a célzásról, de gőzöm sincs mi az. Most nézem, hogy IS-3-mal és E5-tel járok CW-zni, CW gyakorlókba, ahol gyakran kell mozgás közben lőni és mégis ezekkel van a legjobb találati arányom (~83%). Na, jó, az utolsó két bekezdés nem csak hozzád szól, hanem mindenkihez. Vagy senkihez?

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák