Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz Patrick76496 #38853 üzenetére

    7es TD, 2k volt vele az átlagod ~70 körig és nem OP? :))

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • dfsz34

    őstag

    válasz Patrick76496 #38853 üzenetére

    Sniperkedni a SU-val? Nem arra tervezték...

    Egyébként lehet vele azt is, csak előre kell gondolkodni, hogy hol lesz az ellenfél 3-5 másodperc múlva, hogy teljesen beszűkült célkereszt várja.

    Ha kicsit nyugisabb csatára vágyok és kell a kredit is, akkor simán lehet vele sniperkedni, persze kell gyakorlat hozzá, de az elvárt sebzést meglövöm vele úgy is, de olyankor kell türelem és ha nem célzott be teljesen, akkor nem lövök (mint a francia ágyúknál is tenni kell), inkább követem az ellenfelet.

    Én rádobtam a bino-t plusz parancsnoknak látásjavítást és így már kb 420m-ig ellát. Optikát azért nem raktam rá, mert ahogy írod kicsi az alap látótáv és csak a bino javít rajta érdemben. Már sok csatát eldöntött, hogy én láttam az ellenfelet és ők meg csak nagyjából sejtették, hogy hol vagyok.

    Nyilván van sok hátránya, pl a kitérítés, de azért harci TD, tessék vele belemászni az ellenfél oldalába meg hátába, de nagyon közelről mehet az ellenfél első gyenge pontjának lövése is. Az eleje meglepően jól pattint, csak riszálni kell töltés közben vagy ha van valami domb féleség akkor bedönteni szögbe, de ha csak simán kiáll az ember akkor is sokan a löveget akarják lőni és pont ott pattint a legjobban.

    Nem ide tartozik, de sosem értem ezt állandó löveg lövési őrületet. Minden noob meg nem noob az összes tankomon állandóan a lövegpajzsot akarja belőni. Van amelyiken lehet, de van amelyiken csak nagy szerencsével tudják a löveget kiütni egyáltalán, amit kijavítok és kapja a puszit, de akkor is lövik. Szerintem az autoaim viszi oda lövést, nagyjából középre, másra nem tudok gondolni, mert sokszor egy baromság azt lőni.

    Nagyon durván fo.sa a kreditet a su, csak tényleg ami érzékelhető hátránya, hogy drága a lőszer. Csak és kizárólag ez az oka, hogy a nettó kredithozam általában alacsonyabb kicsit, mint pl az e25 esetében.

    Megkockáztatom, hogy jobb TD, mint a jpanther, de a su152-nél egészen biztosan, azaz a hetes tier legjobban használható, leguniverzálisabb TD-je, pont érdekes dolog, hogy prém tank.

    Tényleg érdemes megtanulni használni, nem mondanám, ha nem így lenne. Ha sz.r egy tank, akkor megmondom, hogy sz.r, de ez nem az, sőt egy egészen kíváló, univerzális és egészen elképesztően jó csatákat mentem vele. A top xp-m 2676 is ezzel volt, amikor sikerült az ellenfelet szinte egyedül ledarálni vele. Amkor voltak az akciók, hogy legyen a három legtöbbet sebző között vagy legyen 3k és 3 kill, akkor úgy f.sta a kreditet a su, hogy öröm volt nézni. Egész nap toltam és milliószám jött a kredit, de azt is jelenti, hogy ezzel lehet 3k-t sebezni és még nagyon pronak sem kell lenni hozzá.

    Egy a lényeg, jó tank, érdemes megtanulni használni.

Új hozzászólás Aktív témák