Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    válasz csaabz #26630 üzenetére

    A ping borzalmasan nagy lesz. A sávszél magas, magasabb, mint néhány vezetékes hálózaté, de a ping magas. Ugyanakkora, mint a 3G pingje, sajnos. Counter-strikeban próbáltam 60-80 közötti, magyar servereken, most ehhez tedd hozzá, hogy Müncheni az EU server1 WOT esetén. Ott nekem a pingem vezetékes neten 40-50 közötti, magyar serverhez 8-as. Tehát mobilnettel lesz kb 160-as pinged, az pedig már játszhatatlan.

    A játék maga valóban nem generál nagy forgalmat, de azért elég sokat ahhoz, hogy egy 4 gigás korlátot pár nap alatt elhasználj.

  • Motyi

    senior tag

    válasz csaabz #26630 üzenetére

    Én szoktam amikor melóban notiról tolom a mókát. :)
    Azt vedd figyelembe, hogy sok változós a dolog, mert befolyásolja az egészet, hogy hol, milyen épületben (falak) használod, mennyire terhelt a hálózat (bár ettől talán még nem kell tartani) és milyen eszközzel csatlakozol.
    Én attól függően, hogy mi van nálam Note 3/S4/iPad 4 szoktam csatlakozni és a játék közel olyan mint az otthoni neten. (Otthon a ping 20-30 között van, itt 30-40).
    Szóval ha megengedheted magadnak, lefedett helyen használnád és kell a mobilitás akkor feltétlenül javaslom, ég és föld a különbség a 3G és az LTE hálózat minősége/sebessége között.
    Csak forinfónak, nekem a rekordom vele, egy reggeltől estig tarton nonstop nap volt amikor olyan 220 MB-t volt az adatforgalmam.Szóval a legkissebb 8 Gb-s csomagot sem tudod kihasználni, akkor sem ha havi 30 napot játszol napi 12 órában.

    Árakról meg itt tájékozódhatsz:
    [link]
    Lefedettség:
    [link]

    :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák