Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #245863 üzenetére

    Ha szerzek egy plazmát, mert túltöltöttük a generátort, de kilő a WT akkor ugye elveszítem. De ha sikerül a csata végéig újat szerezni és nyerünk, akkor miért nem adja meg?!? Vagy 3 kell egy csatában?!? :F

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • hulp01

    senior tag

    válasz kchryss #245863 üzenetére

    Na, ez tuti nem így van. Tegnap nekem az volt a küldetés, hogy szerezzek 4 plazmát. Több csatát is mentem, ahol részt vettem generátor túltöltésben, és a sikeresen teljesített küldetések száma nem növekedett.

    Amúgy szerintem WT-vel rohadt nehéz nyerni. Háromszor mentem WT-vel és talán egyszer jártam a győzelem közelében. Az volt a baj, hogy a legutolsó teleportálásnál egy mp-cel előbb foglaltak be így leállította a teleportálást és ott voltam 5 harrier között. De volt olyan is az első körben, hogy mondom fasza, odateleportálok a generátor mellé, hogy kinyírjam a harriereket, de pont arra tett oda, mire befoglaltak. Buktam is jó sok hp-t. Akkor bezzeg nem késtem le róla 1mp-cel.
    Mellette meg az összes harrieres küldetést szinte megerőltetés nélkül nyertük. Egynél volt necces, hogy elfogy az időnk (valami 2mp-en múlt), de miután kaptunk újabb egy percet, pillanatok alatt eltűnt a WT hp-ja. Sokat segítene a wt-nek, ha legalább itt nem lenne nulla sebzéses critical. Mellette így is van egy csomó olyan miss, hogy érthetetlen. És azért a 15k meglövése se olyan könnyű (ez az egyik küldetés).
    Az előző egy-két eventen nem játszottam ezzel a móddal, de korábban igen, és ott simán lehetett nyerni a WT-vel. Nagyon ritka volt, hogy vesztettem.

Új hozzászólás Aktív témák