Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    válasz phoenix1989 #240823 üzenetére

    Meglatjuk, mint mondanak ra. Lehet, hogy itt van BP-n egy szar switch, valahol, mert itt tobbeknek rossz a vodaval a ping.

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

  • hulp01

    senior tag

    válasz phoenix1989 #240823 üzenetére

    Örülj neki. Én is elég messze lakok a fővárostól, és itt is rossz a Voda. Nekem tegnap már negyed 6-fél 6 után elromlott. 5-kor beléptem, játszottam két kört és a második kör végére az 50 körüli ping felment 150 környékére és játszhatatlanná vált. Átváltottam mobilnetre, de mostanában azzal is vannak problémák, pedig az Telekom. De ott lehet, hogy a telefon intéz valamit a háttérben, de akkor egy-két csatában 3-500 a ping meg 5-10mp-es akadások vannak és szinte végig piros a lag jelző a játékban. Rohadt idegesítő. De mindegy, nemsokára lejár a prémium, szóval amúgy is jóval kevesebbet fogok játszani.

    Miután az ünnepi akció alatt összegyűjtöttem egy csomó creditet, gondoltam kihúzom az olasz td ágat is. Most gyorsan lehet haladni. Most a kilencesnél vagyok, és az a td egy állat. Az alap ágyújával eléggé szenvedős, de a második és főleg a harmadik ágyúval nagyon durva lesz. Az érdekes az, hogy tök nem zavaró a klippen belüli 8mp-es újratöltési idő. Azt hittem ez sokkal rosszabb lesz majd. Persze nem lehet igazi táras tankként használni. Félig heavy-ként használom (általában pályafüggő) és hát eléggé op páncélja van. Tegnapelőtt 3k volt a meccsenkénti átlagsebzésem vele, ami nálam nagyon jónak számít. Tegnap már csak 2k, mert volt egymás után 3 olyan turbó csatám vele, hogy le se szálltam a w-ről, de így se értem oda semmihez (15:0, 15:1, 3:15). Turbó van rajta, de azért így is elég lassú tud lenni, főleg az olyan csatákban, ahol rohanni kell a sebzés után (vagy elől). Fedezékből való kinézegetéskor azért kevés tud lenni a toronyforgathatóság (pl. Himmelsdorf banán a házak mellől. De igazából a páncélja tudja ezt kompenzálni. Már nem sok hiányzik a Minohoz, de szerintem ezt is meg fogom tartani, mert a t9 jobb tier. Sőt, még jobb is, ha nagyobbak ellen kell menni, mert sokkal több a hp és a tankok is kicsit lassabbak, mint mondjuk t7-ben.

Új hozzászólás Aktív témák