Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz BigBear #235777 üzenetére

    A csőből oldalra kijövő lövés: nem csőként van lemodellezve, hanem pontként. Azt hiszem a cső és a torony találkozásánál. Onnan, egy pontból indul a lövedék, és nem megy végig a csövön, különben ilyen 500m-en belül nem igazán lenne értelmezhető szórása. Ez nem egy szimulátor.
    Egy csomó minden, amit leírtál az rng hatása. Ez a játék legnagyobb rákfenéje szerintem, de ez nem bug hanem feature. Sokak szerint ez azért jó, hogy a gyenge játékosoknak is legyen sikerélményük. Szerintem nettó f@szság, de ez van.
    Az meg, hogy arty-ból kiszedett az ellenfél arty-ja egyszer spot nélkül mozgás ellenére, hát nagy cucc. Bemákolt egy lövést, előfordul. Egyébként itt is csak azt tudom mondani, hogy a tapasztalt játékosok sokkal több ilyet be tudnak vinni. Skill nem egyszer lőtt ki heavy tankkal Prokhorovka közepéről soha fel nem spottolt arty-t. Ha nézel ilyen videókat láthatod, hogy nagyon sokszor könnyedén kikövetkeztetik az ellenséges játékosok mozgását, illetve cselekedeteit. Ezt sokan értelmezhetik úgy, hogy csalt.

Új hozzászólás Aktív témák