Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz jano_77 #224172 üzenetére

    20e meg 200e sebzés ezekkel a könnyű tankokkal? skill4ltu-nak biztosan nem lesz gond, de akkor legalább vették volna le egy kicsit a cél sebzés mennyiséget, hogy ne csak a superunicumok legyenek a célcsoport, már ha nincs meg nekik ez a könnyű tank.
    Engem már nem érdekel annyira, 20e xp kell a t54 lightig, azt 1 nap alatt simán megcsinálom, utána felhasználok néhány blueprintet és szerintem a napi x3-al meg x5-el 1 hét alatt meglesz a tier10.
    Amikor húztam a lengyel nehéz ágat, azért sokat segített a 20e sebzés utáni meg a 200e sebzés utáni plusz xp. Főleg ha úgy tudtam időzíteni, hogy modul fejlesztésnél kaptam.
    Eléggé unfair ez szerintem a sokkal gyengébb ágyúval felszerelt könnyű tankokkal szemben, de ahogy skill mondja, nem tudunk ezzel mit csinálni, el kell fogadni.
    A spotolásban igazad van, hogy nem egyszerű, mert általában mennek a játékosok mindenfele, meg lőni se tudnak, fogalmuk nincs arról hol fog az ellenfél várhatóan felbukkanni és mire célra állnak vagy eltűnik vagy lőnek egy semmit. Akkor meg főleg hozzácsaphatták volna és sebzés+spotot számolhattak volna a könnyű tankoknál.
    Ez van ezt kell szeretni vagy nem szeretni :)

    popey37: az igaz, hogy vannak meglepő sebzések, engem jobban zavar az, hogy ezekkel a szuper nehezekkel teljesen csőszerű a játék. Ha ettől eltérek, szétszed az arty vagy a bokorlakók örömmel céllövöldéznek rajtam és valaki mindig talál szöget, hogy beüssön.
    Az arany lőszer meg valóban semmissé teszi a páncélt. E5 minden lövésével beütött én meg szenvedtem 2 lövés erejéig vele normál lőszerrel, de nem ütötte be a kupoláját, pedig csak normál roll kellett volna hozzá. Arannyal kapott két taslit, aztán mindjárt nem lett olyan agresszív a gyerek. Előtte meg úgy jött rám, olyan erőszakosan meg spammelte az aranyat, aztán meglepődött, hogy nekem is van arany lőszerem. Csak ez vicc valahol tényleg, hogy arany lőszer nélkül egyszerüen nem üti be a búbját.

    [ Szerkesztve ]

  • Thrawn

    félisten

    válasz jano_77 #224172 üzenetére

    Amikor legutóbb light volt Top of the Treeben 150k-t kellett spotolni. Most meg lőjek össze 200k-t? Ezek elmentek otthonról.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák