Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Malachi #222641 üzenetére

    Igen, jól látod, hogy a balansz minden szempontból hiányzik a játékból. Ebben rettentő béna a wg csapata. Azért a prém tankok közül inkább csak néhány op (Progetto, Borat, EBR), egy jó részük viszont kifejezetten szar (hello T34). A 25% rng is hozzátesz ehhez. Hiába baromi jó játékos valaki, ha mondjuk ebr-rel kap egy hülye bemákolt lövést, máris mehet a garázsba. Ha majd jobban megy már a játék, akkor több csatát tudsz jobban befolyásolni. Nekem az átlag winrate-em 52% körül van, de egy hete szinte csak a tvp-vel (10-es cseh med) játszok, és azzal simán ment a 60% feletti winrate, amit statisztika szerint azt jelenti, hogy 10-ből 1-gyel több csatát tudok győztesre átfordítani. És nagyon élvezem is vele a játékot (bár a tegnapi nap kicsit kivétel volt). Szóval azt ajánlom, hogy menj rá te is a gyors (táras tankokra), mert ezekkel tudsz gyorsan reagálni az eseményekre. Egy T95-tel amerre elindulsz, ott kell csatáznod. Ha nincs szerencséd, akkor nem lesz ott senki, vagy mire odaérsz kinyírnak az arty-k vagy elhullik az ellenfél.

  • joergie

    őstag

    válasz Malachi #222641 üzenetére

    Nézőpont kérdése, hogy el van e csúszva az MM. Ha WG-t kérdezed, szerintem nincs, ők pont ezt akarják. Alapvetően a játék jelenleg a tier8 prémiumokra van építve, mint fejőstehén, amik balansz szempontjából általában(főleg a "csak pénzért" vásárolhatók) valahol a tier8 és tier9 tech tree tankok közé vannak belőve, nem beszélve a sokszor 3-4+ skilles legénységükről. A tier9 még aránylag mentes az ilyen bónusz tankoktól, de már azt is elkezdték ezekkel tömködni. Tier10ben megint van pár nem techtree tank, ami OP, és nem akarsz vele találkozni(cheiftainben ráadásul szinte kivétel nélkül olyan ül, aki játszani is tud).
    Tier6 kb ugyanaz mint a tier8, bár ott szerintem inkább a legénység különbség miatt jelentős a techtree tankok hátránya. Szóval ha élvezni akarod, akkor tier7 és tier9 és/vagy tier8 prémium amiért ugye fizetni kell cashben.

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Malachi #222641 üzenetére

    Én kb 4 éve játszottam és utána szünet, mert nem volt gépem, Most megint van, úgyhogy azt tudom csak összehasonlítani, hogy mi volt akkor és most, közben nem tudom mi történt.
    Azt szokták mondani, ha élvezetes és taktikus csatákat akarsz, akkor lépj be egy klánba :) Esetleg ha ismerősökkel tudsz szakaszozni, azt mondják az még élvezetes. Én mondjuk nem szeretem a kötöttséget, ezért se klán, se szakasz csak néha a játékban elfogadom a meghívást, amit nem is tudom miért küldenek? Talán valami küldetéshez kell nekik.
    Régen az arty nerf meg a bokor nerf előtt simán volt 15 perc kempelés a nyílt pályákon, mert aki megmozdult, azt agyonlőtték az artyk vagy a TD-k vagy bárki, aki kempelt egy bokor mögött. Főleg az artyk.
    A mostani agyatlan zerg támadás meg a másik véglet, de hidd el, hogy jobb ez, mint a 15 perc dögunalmas kempelés.
    Köztes állapot úgy látszik nincs :)
    Egyébként ez a játék addig marad szórakoztató, amíg nem akarsz benne eredményeket elérni és nem kezdesz el görcsölni, hogy nyerni akarsz, ezt akarsz, azt akarsz. Mert nem rajtad múlik általában és csak szétstresszeled magad, hogy miért nem úgy van, ahogy szeretnéd.
    Magamon is látom, tegnap már görcsösen le akartam hozni a 2500 sebzést a maratoni tankkal és felb.szta az agyam az rng, a modulsérülés, minden. Na ilyenkor kell(ene) abbahagyni arra a napra.
    Még egy gondolat erről a maratoni tankról. Nem vagyok elégedett a kredit termelésével.
    Itt egy csata, 2176 sebzés, 3 frag és prémiummal ad 70e kreditet? 2 tankot közvetlen közelről lőttem ki, az artyt messziről (a régi iskola híve vagyok, hogy arty nem maradhat életben :) persze én is ezzel a tudattal artyzom, hogy vesztes csatában elhullok)
    Battle: Siegfried Line Vehicles: Kampfpanzer 07 RH Experience received: 4,148 Battle Pass Points received: 14 Credits earned: 70,128 Battle achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "Class III"
    Tudom, nagyon nehéz ezt összehasonlítani, de én úgy emlékszem, hogy a tier8 prém tankok ilyesmi sebzésre már bőve 80e kredit felett szoktak adni.
    Kár, hogy nem lehet a prém tankokat kipróbálni vásárlás előtt...

Új hozzászólás Aktív témák