Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swinegod

    őstag

    válasz Geller72 #221807 üzenetére

    703 2-re is mindenki azt mondta, hogy hát amúgy eskü nem is túl erős a páncél, mindenki mindig belövi, nem hittem el nekik, megvettem és pontosan akkora hülye OP szar mikor én megyek vele mikor ellenem mentem. Néha én érzem rosszul magam, hogy az oldala meg a felsőlemeze mennyire beüthetetlen a legtöbb embernek máskor meg kaparom az arcom az ágyúsüllyedés hiánya miatt
    Én nem tagadom biztos be lehet ütni helyeken, Vk 100.01P-vel pld sosem féltem tőlük mert csak közelharcban találkoztam velük ott meg sokkal erősebb volt az én tornyom mint az övék, de minden mással bizony a Defender egy hülye nyomorult tank (mármint tier 8-as tankokkal mert minden 250mm AP pen fölött ott bontja a tornyot ahol akarja gyakorlatilag)
    Konkrétan egy IS 7 test, amit tier 10-ben is hülyebiztosnak mondanak, nyilván túl erős lesz T8-ban

    Bad Pritt: Hát mint mondtam ebben az esetben pont nem érdekelt, mert az egyetlen dolog amit vesztettem az 4k kredit, de ha mondjuk valami tényleg lószar 8-as stock heavyvel vagyok akkor hajamra kenhetem, menjek snipeolni a stock nehezemmel saját tierben vagy mi?

    (Mondjuk kb ezt csinálom akkor ha hulldown map van 3 artyval vagy a közvetlen ellenfelem egy Chieftain, soha nem fogok nyerni ellene de még csak sebezni sem, minek próbálkozzak)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Új hozzászólás Aktív témák