Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz popey37 #217303 üzenetére

    Eredetileg mikor patchelték, hogy ezüstért is lehessen venni, akkor sokan látták benne a taktikai lehetőséget, nem volt ennyire eszetlen goldspam. Használták, de ésszel, most meg az E 25-re és Super Hellcatre leadott lövések több mint fele gold (vezetem pár tucat meccs óta), ami nonszensz.
    Szerintem az megoldás lehetne, hogy feltolják az árát a mostani pár ezer ezüst szintről tízezres nagyságrendekbe és/vagy limitálják a mennyiségét CW-n kívül, mert a mostani random csaták komikusak így, főleg ezekkel a nyitott pályákkal, mikor az emberek nem mernek megmozdulni, mert egy szívószál is átcsapkodja őket 500 méterről APCR-rel.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Geller72

    veterán

    válasz popey37 #217303 üzenetére

    A 85M-be én is pakolok goldot, mert inkább tesz az MM low tierbe, mint topnak és még így is nevetségesen kevésnek érzem magam egy T8-as ellen sokszor. De minap még T3-ban is golddal lőttek folyamat, ami azért elég dulva. :D. Pedig csak láncot lődözni mentem a "kritikusok díja" miatt. :D.

  • hulp01

    senior tag

    válasz popey37 #217303 üzenetére

    Én meg nem csak azzal nem értek egyet, hogy creditért is lehet venni, hanem már azzal sem, hogy egyáltalán a játékban van ez a lehetőség. Szóval nálad a goldammo sírás veri ki a biztosítékot, nálam meg az, hogy a páncélra építő tankok használhatatlanná váltak emiatt. Ha már t6-nál vagyunk: a Cromwellt goldammo nélkül használom (meg amúgy nagyjából mindent), és egész jól boldogulok vele (2,1k wn8, ami szerintem nem olyan rossz). T8-ban is. Mondjuk nem is várom el, hogy egy t6-os med átlőjje célzás nélkül egy t8 heavy toronypáncélját. De te látod elvárod, hogy a 85M át tudja lőni a t6-os superheavy frontját. Miközben eredetileg a t6 med úgy lett balanszolva, hogy gyors legyen, nagyobb legyen a dpm-je, hogy a nagy nehéz dög hátába tudjon kerülni. Na, most ez a goldammoval teljesen a feje tetejére áll. Mert továbbra is gyors, mobilis, nagyobb a dpm-je, de már nem kell jobb játékosnak lenni, hogy tudja mi az a flankelés. Szimplán nyomja goldammot, aztán kinyírja az O-I-t. Még szerencse, hogy goldarmort nem lehet kapni a 85m-re.

    Ja, és még valami: ha már néha olyan kegyes az mm, hogy t8-as tankkal kapsz egy t6-os mm-et, akkor ne már, hogy a legutolsó szutyok t6-ostól is fosnod kelljen, mert simán ki tud szedni szemből is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák