Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz jano_77 #216927 üzenetére

    Az egy dolog, hogy neked nem kell a legénység, de igazán nekem sem, pedig a kétharmada tank ki sincs húzva. De mivel keveset játszom, így esélyem sincs sok új tankot kifejeszteni, ami enné a legénységet. Ami most van, ahhoz meg van elég.
    A másik baj az ezekkel az ajándék tagokkal, hogy legtöbbször parancsnokot kapsz, ami hiába jó, ha van mellette 3-4 másik, akik meg még csak az első skilljüket tapossák.
    A könyvekkel viszont tényleg ki lehet húzni hamar bármit. Aki csak annyit költ a játékra, mint én (évente szerintem megállok 10-15k-ból nagyon max, néha kis gold, FL alatt prém nap), az simán farmol annyi lóvét, hogy amikor egy új tankba kell egy új legénység, akkor belefér a tank ára mellett is az a 6 misi, amiből veszel 3 könyvet. Arról nem beszélve, hogy sokat lehet szerezni küldetésekből is.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • hulp01

    senior tag

    válasz jano_77 #216927 üzenetére

    TC szerintem nekem is bőven pluszban volt. Igaz prémium accounttal, amit még karácsony előtt vettem az összegyűjtött goldból, meg a közben megcsinált küldetésekből is jött hozzá elég sok nap. December közepén vettem egy hónapot és ma jár le. Hiányozni fog azért. Az tény, hogy most a karácsonyi event alatt rengeteg creditet lehetett farmolni. És ha nem értelmeztem volna félre a kiírást a cool down idejére, akkor a credit boostereket is akkor lőttem volna el mind prémium tankokkal. De mindegy, mert így is vettem vagy 6 t10-es tankot, amikkel amúgy nem is igazán játszok, max rankeden meg tc-ben. De azért azt megjegyezném, hogy a credit boosterekkel eléggé szűkmarkúan bánik a wg, azokat nem nagyon lehet szerezni. Szóval abból én már kifogytam. Nem nagyon van olyan ág, amit húzni szeretnék, szóval annyira nem is hiányzik a credit.
    Most amúgy elgondolkodtam, hogy a T34-en ki kéne próbálni ezt a pótkaja dolgot. Gyulladni nem nagyon szokott, a statjára meg ráférne némi boost. Tegnap már egész tűrhetően ment vele, 1500 feletti átlagsebzéssel. 2-300 plusz az átlagsebzésben viszont 100%-ig a tank miatt maradt el. Fullos célzás után is képes bármibe 0 sebzést lőni, mellélőni, vagy a legpapírabb tankról is pattanni. És csak úgy viccből megnéztem, hogy mennyi a célzásideje. Rotation mechanism mellett toronyforgatás után 6mp volt, mire teljesen leszűkült a célzókör. Talán ezt kéne beírni a tank adatlapjára a játékban is, nem valami hasraütésszerű értéket, ami x%-tól y%-ig való szűkülést jelent, ha előzőn nap szüzeket áldoztál a wg isteneinek.

  • 3

    senior tag

    válasz jano_77 #216927 üzenetére

    A WG örül neked, hiszen annyiszor szopattak le, hogy meg sem tudnád számolni, karácsonykor mégis tucatjával vetted a ládákat. Mi lesz veled? Ugyanaz, mint eddig: szopsz és fizetsz érte.

    Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

Új hozzászólás Aktív témák