Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz jano_77 #214076 üzenetére

    Na ezt most megnéztem. Nem is pattantál arty-ról. Heat-tel lőttél és azt elnyeli a kerítés az arty pedig kerítés mögött volt. Az is3-at elsőre is szerencsével lőtted be, narancs volt az indikátor. Simán lehozhattad volna, de nem azért nem sikerült mert nem engedte a játék hanem mert elég sok kicsi hibát elkövettél:
    - a hellcat ellen teljesen feleslegesen kaptál be 2 lövést, azt nagyobb türelemmel ki lehetett volna játszani hp veszteség nélkül
    - rosszul helyezkedtél a végén, amikor még élt pár társad sokat totojáztál a bokorban, ott már rég el kellett volna menni a domb alatt a városba és akkor hátulról arty safe-ből kilövöd az is3-at és a kis med-et ami volt vele.

    Nincs egyébként semmi baj azzal ha nem sikerül lehozni a csatát. Én tegnap egy sokkal könnyebb szituációt csesztem el. 2 arty és egy kv2 ellen maradtam és nagyon elbénáztam a végét. Túl magasra felment a pulzusom és nem tudtam gondolkodni: [Replay]
    Ezek azok a csaták amiken a jobb wr múlik, amiknél meg van a lehetőség hogy lehozd, de mégsem sikerül. Ezekben a szituációkban kell fejlődni, de ehhez elsősorban az kell hogy észrevedd a hibáidat és ne mindent a wg-re fogj.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák