Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz kchryss #205958 üzenetére

    Az én szintemen ez csak szerencse kérdése. Szerencse kérdése, hogy eljutok 5 killig és a 230HP-s tank életben marad a 250-es alfával szemben, az egylövéses tank ellövi a lövegem és mire megjavítom már kilövi más vagy kiszedi az arty miután én spotoltam (először), de még mielőtt rá tudnám fordítani a lövegem vagy a csapattárs meglök lövés közben és mellé megy vagy rohanok az utolsó tankra és bestunnol a saját arty és mire becélzom más lövi ki vagy a kedvencem, hogy vízbe fullad legalább 1 arty. Vagy a 2 lövéses arty az első lövésem után kigyújt és leégek még mielőtt a másodikat betölteném. Ezek és még mások is mind megtörténtek, mire a 4 top gunost megcsináltam az elmúlt hetekben (2 bloc+ union+coalition). Az sem tudás volt, hogy a coalitiont pilsenen úgy csináltam meg, hogy a Lansen C-vel tier 10-ben végigtoltam a bokros részt 5 killel, pattintva egy halálcsillag AP lövését majd csővel levéve az aranyat és render határon kívülről (minimapon "célozva") kilőttem az utolsó arty-t kevéske HP-ról, pedig 5-6 tank rongyolt rá (+arty(-k)).
    Elismerem, hogy ha képes lennék a seggemen megülni és arra várni, hogy 10-20 csatánként olyan csapatot kapjak, ami olyan helyzetbe tud hozni, hogy csak az utolsó sebzéseket kell bevinnem, hamarabb meglett volna, de az első sorban tolva ez nem olyan egyszerű.

    Tegnap az első 2 csata alatt el tudtam nyomni a 10 feljelentést olyan arty-kra, amik meglőttek! Igen, nem csak az ellen 3-3 arty-ja lőtt meg. Ezt érdemli egy heavy, ami nyomja a frontot. Persze itt is tudás kérdése, hogy mikor jön össze a 6,5k sebzés 5 killel győztes csatában! Elismerem, hogy ez is gyorsabban meglenne, ha tudnék játszani, de a szintemen csak szerencse.

Új hozzászólás Aktív témák