Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Black_Sheep #205856 üzenetére

    Ma fellepek en is Div 2-be ha minden jol megy. A tegnapi napig 120% volt a hatekonysagom de az a 6/6 vereseg annyira tomeny volt, hogy elment kicsit a kedvem. Foleg ugy, hogy meg Div 1 csucsan is olyan jatekosok vannak, hogy 0:15-re lettunk bedaralva ketszer is.

    En nem foglalkozok vele, hogy vegignezik hogy romma lonek. Super Conquerorral tolom leginkabb a rankedet es amikor a gyorsabb heavyk, medek ugy itelik az ellenfel tul eros, akkor bizony ott hagynak a picsaba. Atlalaban ilyenkor szokott osszejonni a sraf vesztes csataval de tegnap meg ez sem jott ossze, mert a hull down SC sem akadaly egy repesz spammer 60TP-nek vagy tier X TD-nek, csak ugy repkedtek az 500-as sebzesek a toronyfrontomra. :C

    Kovetkezo rankedre beszerzek egy 60TP-t, azon gondolkozok.

    (#205850) kchryss : eleg sok csatat mentem most rankeden Mountain Pass-on es azt tapasztaltam, hogy nincsen kemp. Randomban sokkal elvezhetetlenebb az a palya ha lenne lehetoseg kizarni egy harmadik map-ot, akkor nalam ez lenne az. Nekem konkretan az a bajom vele, hogy a deli bazisrol indulok szerintem hatranyban vannak, az eszakiak szet tudjak spottolni oket mire elernek J3-ba az utkozopontra. Csak a szokasos WG fele imba map design.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák