Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #205685 üzenetére

    Köszi a biztató szavakat, most nagyon jól esnek.
    Sajnos tényleg az volt, amit leirtál: vereség vereség hátán, ment az egymásra mutogatás meg egyre idegesebb lett mindenki. :U
    Rangsorolt csatákban szinte csak bukó csaták vannak, így nehéz lesz kötvényt szerezni, de azért igyekszem majd.
    Megfordult a fejemben, hogy akiknek már megvan a tank, nem licitálnak és reménykedem, hogy nem lesz túl magasan a határ. :U :B
    Sajnos ahogy írtad 184 bannolt volt előttem, hát az sajnos kevés volt.

    Dokee78: van az a pénz. :((

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

  • dualface

    tag

    válasz kchryss #205685 üzenetére

    Az biztos, hogy jót néztem, de az elképzelhető, hogy lemaradtam valami top magyar klánról, akik 5 éve mindenben az élen járnak :D Mióta nem klánozok azóta nem követem annyira a dolgokat. Nemzetközi fronton is annyi változás volt az elmúlt 5 évben...Valahogy az unikum klánok 2-3 évnél nem bírják tovább együtt. Feloszlanak, újra rendeződnek, fele brigád új klánt indít, stb.
    Magyar oldalon ott a Zwack, amit most ha jól látom megint erős, de náluk is volt egy komolyabb szétesés, meg anno lehetett hallani egy csomó belső furkálódásról, aminek amúgy sokszor tapasztaltuk is eredményét: kampányon meg cw térképen is rendszeresen előzte meg őket a VTEPS, pedig mi többnyire zöld játékosok voltunk, egy-két lila és kék kivétellel, náluk meg ugye mindig sok volt az unikum szintű játékos.

    Ja és nagyon igazat adok az FC kérdésben, mert egy jó FC, meg a jó taktika sokkal többet számít mint maga a játékos. Pont ezért szerettem a klános csatákat, mert teljesen más mint a random, pörgősebb, izgalmasabb. És kurva jó érzés, amikor CW-n elversz egy OM, EFE-X, CSA, 9-TDE full lila csapatot zöld/kék játékosokkal, mert épp húztunk egy olyan taktikát, amire nem számítottak és skillből se tudták megfogni. Nyilván ilyen 10ből 2-3 volt, de máig jó emlékek.

  • Black_Sheep

    tag

    válasz kchryss #205685 üzenetére

    Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a VTEPS-es régi gárdából aki indult a tankért, az megszerezte. Nekem 3 kampányom volt, a Vk-t 2 accra csináltam meg, a T23E3-at behúztam probléma nélkül, a következő kampányt kihagytuk, mert lefarmoltuk Európát a kampányon vitézkedő lila klánok távollétében, az Obj. 907-et egy nyaraló klántársnak kihúztam, magamnak már nem sikerült. Abban a kampányban az indulók közül kb.15 játékosunk maradt le tankszerző helyről. Mindezt úgy, hogy erősségre kb. 3. - 4. helyen álltunk a magyar klánok között.
    Nem volt sok nyígás, nem volt sok feszültség. Most nem tudom, mi a helyzet, de Jano posztja alapján azért van változás. Sajnálom, hogy így alakult.

Új hozzászólás Aktív témák