Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurubefree

    senior tag

    válasz Ispy #199725 üzenetére

    koszonom .... ez a reality !!!!

    Az esetek tobbsegeben ( tisztelet a kivetelnek ) +2000 wn8-al rendelkezok pontosan ezt csinaljak !!!!

    Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

  • xAttilax

    őstag

    válasz Ispy #199725 üzenetére

    akkor itt a képlet, hogy kell 3GM arra a tankra ;)

    kérdezted, hogy miért kell visszamenni kisebb tierekbe játszani. KB ezért :)

    Szerintem ennek a játéknak 3 kardinális elme van amitől jó játékos lesz valaki:
    - mapok tökéletes ismerete: hull, bokor és egyéb tereptárgyak frankó ismerete, hogy honnan tudsz az elején 1-2 lövést leadni vagy melyik pozíciót lehet hol tartani vagy oda rusholni.
    -minimap: figyelni kell, hogy ki merre az ellenféltől, tőletek és hogy alakul a csata, mikor kell támadni vagy védekezni netán pozíciót feladni.
    -helyzetfelismerés: mikor kell tolni, mikor nem. nem menj bele olyan helyzetbe amiből nem tudsz kijönni. mikor kell pozíciót váltani akár úgy, hogy ott hagyod a többit aki nem ismerte fel..stb

    ezeket kisebb tierben könnyebb gyakorolni, mert pl X-ben sok a jó játékos vagy az OP, unbalance szörnytank ahol már kisebb hiba is garázsba vezet.

    A fenti példádból kiindulva, hogy ha valakinek egy X-es tankon 3GM van az már a játék elitjébe tartozik (személy szerint én 94%-ig jutottam el X-es tankkal de végül nem lett meg... nekem mapok ismeretével és a helyzetfelismeréssel is szoktak gondjaim lenni ami miatt nagy eséllyel soha nem lesz 3GM-es X-es gépem )
    azzal a tankkal nagyon agresszív játék kell a 3GM-hez mivel lassú és ha sokat kemplesz akkor lemaradsz a sebzésről, szóval ha ő ott csücsült a bokorba annak biztos oka lehetett.. de dobd fel a replay-t (ha van ;] ) és megpróbáljuk megfejteni neked ;)

    "sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

Új hozzászólás Aktív témák