Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz vbbb #197714 üzenetére

    "Csak mostanában kezdtem el követgetni a csatornáját, inkább QuickyBaby fan vagyok."

    Ezzel a kijelentéssel nem leszel túl népszerű itt. :D Amúgy szerintem QuickyBaby csatornája profibb, nézhetőbb és a tank elemzései tényleg eléggé átfogók (ezt a konkurens streamer társak is elismerik). A "sztár allűrjei" meg amúgy rohadtul hidegen hagynak, valóban egy kis egoista pöcs a háttérben, de amikor tesztel egy tankot, abba ez az attitűd nem szivárog be (szerencsére).

    Skill meg amúgy egy sokkal-sokkal őszintébb, pacekba megmondós gyerek (vélhetően ezért szeretik ebben a topikban is sokkal jobban, noha a tank elemzések általában kimerülnek a "pile of shit" és a "this one is good" jellemzésekben) és vannak olyan poénjai amik miatt néha ordítva röhögök a monitorra, de a humora sokszor átcsap olyan altesti alpáriságba, ami a 14 éves kamasz gyerekek értelmi szintjét idézi. QB-nak van egy csinos felesége, Skillnek meg a videóiba gyakran beszivárog, hogy már agyára ment a szexhiány és emiatt gyakran kikapcsolom pár perc után.

Új hozzászólás Aktív témák