Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz edari #194923 üzenetére

    Hálás köszönetem, az volt :R és persze popey37 Neked is :R

    Na csak nem bírtam a véremmel és névnapomra megleptem magam egy Magic 25-ös csomaggal a nagyobb gold reményében, hiszen egyetlen 8-as tank nem volt már csak meg az E75 TS. Viszonylag nagy esélyt láttam rá, hogy nyissak egy 8-ast és akkor 10K feletti gold lett volna a jutalom. WG kibabrált velem, mert beadta a hiányzó E75 TS-t és ugyan volt egy ismétlésem, de az AM39 Somua, ami 500 gold csupán. :B

    Így az én mérlegem 94 ládára:
    - 8-as prémek - Obj.703 II, E75 TS
    - kicsi prémek - Bretagne Panther, AM39 Somua (2x), Sexton I, Sherman VLC Firefly
    - Prém nap: 89
    - Gold: 32.950
    - Kredit: 5.700.000
    - 3D skinek: összes (AMX 13 105, Obj,430U, E100, JPzE100, T110E4, Obj.140)
    - Garázy hely: 8

    Panaszra nem lehet okom, mert a pénzemnél vagyok az biztos, csak a gold miatt vagyok picit mégis fanyalgó, mert arra lett volna inkább szükségem, mintsem az újabb T8 tankra. Na mind1...jóvan ez így. :K
    Amúgy fura volt, hogy a mostani 25-ös ládában elég sokszor volt 5, 4 dísz páros, SŐT volt egy amiben 5, 5 volt. Ilyen korábban nem volt. :U

    E75 TS: milyen felszereléseket ajánlanátok rá? (töltésgyorsító+optika+venti/vert.stabi)
    Sajnos Skill még nem írta ki az oldalára, ahonnan informálódni szoktam. Viszont az meglepett, hogy Med-ként írta fel a listára. :F :Y

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák