Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooloo

    őstag

    válasz Pug #182851 üzenetére

    Nem fog ... már ez a valóság . Régebben azért szerettem este-éjszaka játszani , mert zömében olyan játékosok játszottak , akik tudták a dolgukat . De ez az időszak elmúlt .

    Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

  • kchryss

    addikt

    válasz Pug #182851 üzenetére

    Szerintem nem ez a játék legnagyobb problémája jelenleg. Ha a tankok és prém lőszer jól lenne balanszolva és az mm jól működne akkor a játékosállomány le lenne tojva. Egy idő után aki tehetséges az úgyis megtanul játszani aki meg nem tehetséges az is ugyanígy feljutott volna 10-esig mint most.
    A játékerő amúgy is relatív. Biztos vannak akik szerint te vagy én is hígítjuk a játékosállományt. A random csatákban régen is sok volt a kezdő vagy gyenge játékos. Hasonló képességű játékosok csatázására ott vannak a klános csaták vagy újabban a ranked.

    (#182855) @jr1994:
    Szerintem az aktív játékosállomány csökkent nagy mértékben ami persze a bevételi oldalon is jelentkezhetett. Nagyon régi már ez a játék, kicsit elfáradt, mint ahogy a játékosállomány is. Az alsóbb szinteken a játékélmény az utóbbi években borzalmas lett, ennek következtében hiába a sok reklám az új játékosok nehezen ragadtak meg a játékban. Na ezért gyorsította fel a wg a fejlődést, ahelyett, hogy rendbe tette volna az alsóbb szinteket egyszerűbb volt lehetővé tenni hogy gyorsan átugorja azt mindenki. Aztán nem véletlenül kezdtek el foglalkozni az mm-mel. Most az 5-8 szinteken egész jó a játékélmény. Talán így több újonc megragad a játékban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák