Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz kchryss #172083 üzenetére

    Ha hiszed, ha nem, ez bizony Himmelsdorf volt és sima két bázisos felállás!
    Mi csapatunktól mindenki a hegyre ment illetve egy-két heavy a halál útra, tőlük viszont vagy 5-6 tank a síneken keresztül a bázisunkra és pillanatok alatt behúzták a CAP-et. Persze, mi sem voltunk a top-on, de ezt nem is írtam. Esélyünk sem volt semmire.
    Én artyval amúgy a sínek felé indultam, de megláttam, hogy senki nem jön arra, így elindultam én is a hegyre - ebből ki is merült a csatám. Haverom a light-al végig ment a pályán az enemy oldalára, hogy artyt öljön, de nem talált egyet sem - valszeg kint voltak a hangárnál mind, mert a hegy felé nem volt egyik sem. Harmadik pedig a hegyen vérzett el.

    (#172086) Simulacrum: nekem az rémlik, hogy szinte minden variációban voltam már ezen a mapon - fehér közös bázis, két bázis, védés/támadás - és szerintem mindegyiket nyertük is. Legalábbis ez rémlik most. Nem mindig éltem túl, de mintha mindet nyertük volna. Tegnap többször is kerültem ide. Én is azt gondoltam, hogy aki a kapu mögött védi a bázist, azok gyakorlatilag nyertek, mert kizárt, hogy a támadók be tudják foglalni a bázist, de sikerült úgy rémlik. Ha nem felejtem el, majd megnézem a replay-eket.

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák