Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Warton #165578 üzenetére

    Szerintem sok KV-5 van a játékosok kezében, csak épp azért nem látod azokat, mert a mai metában semmit nem érsz a 167-es penjével, már tier 8-ban sem. Mellesleg IS-6-ból is alig látok a csatákban.

    ***

  • kchryss

    addikt

    válasz Warton #165578 üzenetére

    "2. miért egy olyan tankkal kezdik, amiből azért nem flangál olyan sok a játékban? Miért nem olyannal amiből igencsak sok van pl. IS-6."

    Éppen azért kezdik ezzel, mert nem érint olyan sok játékost. Tesztelik mekkora lesz a felháborodás. Már többször lenyilatkozták, hogy sok dolgot nem mernek meglépni, mert félnek a játékosok reakciójától.
    Minden esetre ha a limites prém tankokhoz hozzá tudnak úgy nyúlni, hogy az ne verje ki a biztosítékot akkor a többi prém tankhoz is hozzá tudnak majd, vagyis nerfelhetnék a defendert. Mondjuk most már nem lenne sok értelme, mert sikerült úgy agyonbuffolniuk a többi a tankot, hogy már a defender sem annyira op, mint volt amikor bejött. KV-5 azért is ideális jelölt teszteléshez, mert régi emblematikus tank és mert olyan gyenge manapság, hogy bárhogy nyúlnak hozzá azt elfogadná a tulajdonosok nagy része.

    Minden esetre én elkezdem húzni a kiválósági jelet a limites tankjaimra, hogy kiélvezzem velük a játékot még mostani állapotukban és gyűjtsem a pozitív emlékeket. Ki tudja milyenek lesznek a változtatás után. Lehet jobbak lesznek lehet rosszabbak, de az biztos, hogy más lesz. :)
    Szóval felkészül T23E3, Panther/M10, TOG, E25. Ezeket a tankokat imádom, jó móka lesz.
    WZ-111-hez sok emlék köt lehet azzal is nosztalgiázom, AT15A-t szerintem nem erőltetem, IS-6-ot, FCM-et és Super Pershinget még nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák