Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jr1994

    addikt

    válasz ooloo #159786 üzenetére

    Mert azt mondtad megvan az E100 (fekete özvegy festéssel), miközben az ooloo_1 accon el sem kezdted a német heavy ágat. Csak nem átugrottad free xp-vel az egészet?

    Na jó, ha már elkezdtem a témát, muszáj lesz megírni a kisregényt. A táras tankok egész más tészta, nehezen hasonlíthatók össze a sima ágyús tankokkal így azokat most kihagyom. Esetleg annyit, hogy a 10-es TVP nagyon jó. Ja és TD-vel én nem nagyon játszok, azokról főleg a másik oldalról tudok nyilatkozni. A toronyforgást meg a csőlehajlást hasonlítsd össze magad, nem értem miért pont ezeket emelted ki.

    E25-öt azt hiszem nem kell magyarázni, sok sírás volt már miatta. Tigris: az IS-ek, a T29 és az O-Ni a fő vetélytársai, a többi nem rúg labdába. A dömpert szerintem hagyjuk, nem is játszottam vele mert nem érdekel az ág. A leginkább hülyebiztos tank, de nem hiszem hogy élvezném. A többiekkel összehasonlítva kb kinek melyik jön be, nekem a Tigris a kedvencem, az az ágyú a szintjén tökéletes.

    Maus: értelemszerűen E100, Pz VII, Type 5, 705A ellen versenyez. A Mausé a legjobb páncél, az ágyúja korrekt, a másik két németnél egyértelműen jobb. Megint itt a trollágyús dömper, az biztos hogy még a Mausnál is könnyebben játszható, de hogy hatékonyabb-e, nem hiszem. A 705A-ról fogalmam sincs, nem igazán ismerem még azt a tankot, de nem tűnik kiemelkedőnek. A többiek közül érdemes megemlíteni: S. Conqueror, IS-7, WZ 5A. Ezekkel én szívesebben játszok, mert a nem szeretem a csigalassú tankokat, de egy átlag játékos nem hiszem hogy eredményesebb lenne bármelyikkel.

    E50: talán a Patton az egyetlen jobb tank a szintjén, a többi ugyanolyan jó vagy gyengébb. Az új 430-at leszámítva minddel játszottam. E50M: olyan átlagos, volt szó a 10-es medek sorrendjéről nemrég, a Patton, a 430U és persze a 907 jobbak, de a többiek között van pár rosszabb. Az E50M-et szoktam elővenni ha úgy érzem hogy nem megy a játék, azzal mindig jó.

    Grille: na ezzel mondjuk pont lenyomtam több mint 100 csatát mikor a 8000 sebzésre mentem, igaz akkor még nem volt Badger meg új 268. Ez utóbbit leszámítva szerintem még mindig elég jónak számít a Grille. Talán még az Strv érdekes itt, de az is teljesen más, nehéz összehasonlítani. A Skorpion G meg kb az összes nyolcas tankot nézve is az egyik legjobb TD (meg medium).

    WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

Új hozzászólás Aktív témák