Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Lanash #151741 üzenetére

    Tegnapi jó napot ma én is vissza kaptam rendesen. STRV 103-0 tolom főként illetve az STRV S1 és alig tudtam leduplázni őket, pedig a 9-essel mentem 5200-as kört (döntetlen) meg több 3.5K felettit, amiket buktuk, majd egy 2200 dupláztunk. Szal tömény copás volt ma.

    Volna egy kérdésem, hogy meg tudja mondani nekem vki, hogy milyen csatornához nem tudott időben csatlakozni és micsoda? Lehet, hogy a tankokon a sebzések színe ezért tűnt el, mert korábban még WN8 szerint színes volt!? :F

    illetve az utóbbi időben nagyon megszaporodtak a "szellem" lövedékeim! Látom, hogy eltalálja a tankot, de semmi! Mintha ott se lenne a tank!? :F De mondok ellenpéldát is, nehogy szó érje a ház elejét, mikor lőttem és egyértelműen elkönyveltem, hogy mellé megy, aztán láttam a felszálló dmg jelzőt! Ez pont ugyan annyira bosszant egyébként, mint az előző. Illetve ma volt egy olyan lövésem is, aminél gyakorlatilag láttam a parabola ívet, amit a skuló leírt, de nem vertikálisan, hanem horizontálisan! WTF? :F

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák