Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rlazol #131686 üzenetére

    A T-54-et csak peldakepp mondtam, te ! , hogy erzekeltessem, hogy alap tankkal nincs sok eselyed, meg nekem sem, akinek van nemi tapasztalat a hata mogott, emlithettem volna akar egy T5-os tankot is.

    Es pont ezt magyarazom, hogy csipegetsz ezt-azt, amit tudsz, de lenyegesen nem tudsz beleszolni a csataba, epp emiatt, hogy csak csipegetni tudsz, najo, most a T-54-nel maradva, egyszer arannyal en is osszelottem olyan 2900 koruli sebzest, erosen jopofa csata volt, vagy 10 tank ment egymasnak egy kis helyen, tiszta tankgruppen volt, en felig a sziklafalon, egy rakast pattintottam, irto muris volt, meg a ROF miatt ki is lottem vagy 2 lesebzett tankot, aztan engem is kilott valaki, de a csatat megnyertuk, tiszta kabare volt az az adok-kapok helyzet.
    Szoval csipegetek en is T-5-ben 300 sebzest, ami kb 700-800 wn8 :) de azzal nem lehet merkozeseket eldonteni.

    Eleri a T10-et : mar emlitettem, hogy az elejen en is igy voltam a T2-3-4-5-os tankok kikutatasanal, mit erdekelt engem, hogy 10, avagy 100 csata alatt gyult ossze a TP, a lenyeg, hogy meglett amit akartam :) , persze megnezheto ezeknel a tankoknal a WN8, hasonlo, mint a te 1500 csatas allasodnal :)
    Vagy 50 kifejlesztett/kikutatott tankom van jelenleg amit megtartottam, es vagy 15 ajandek es prem.

    Azon rohogok most, hogy az alairasod milyen talalo a pirosak eseteben, az alabbi modositassal :
    Az unikumok szerint noob vagyok.Ez hulyeseg, en nagyon jol tudok jatszani, es minden percet elvezem :DD

    Na es mostmar befejezem a regenygyartast, igy is 2 evre valo hozzaszolast irtam 2 nap alatt, kisse kimerultem :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák