Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz galervin93 #131068 üzenetére

    Nem szeretnék eredménykényszer miatt játszani és nincs is eredménykényszerem. Kizárólag randomban és kizárólag az élvezet miatt játszok. Amire utalni próbáltam az csak annyi, hogy amíg egyáltalán nem hall valaki az eredményességi mutatókról, addig sokkal felszabadultabban játszik, mint amikor már tudja, hogy (például) ha a saját HP-ját sem sebzi le, akkor igen gyengén alakul a WN8-a.

    Lehet, hogy te kivétel vagy, de biztos vagyok abban, hogy a többség nem tudja teljesen elfelejteni a statisztika alakulását, ha már egyszer megtanulta, hogy mi is az. Hiába akarsz felszabadultan játszani, a tudatalattidban biztosan dolgozik a kisördög, és hiába nincs XVM aktiválva, fejben megy azért a számolgatás. Nem feltétlenül tudatosan, de biztosan. Azt mondom, hogy felszabadult vagyok és örömöt okoz a játék. De ha ennek lenne objektív mérési lehetősége, akkor más értéket mutatna most, mint mondjuk 2k csatás koromban.

    Szóval továbbra is fenntartom, hogy addig amíg nem ismerkedsz meg az XVM-mel, meg a WN8 rangsorral, illetve amíg nem szembesülsz azzal, hogy háromnál többször is lehet lőni egy csatában, addig sokkal felszabadultabb vagy, mint amikor már rutinos játékosként indulsz a csatába, akár modok és XVM nélkül...

    Egyik oktatómnak volt a szavajárása annakidején az, hogy "Nem tudom kolléga, érti már, hogy mit nem ért?". Alkalmazva a WOT-ra: amíg nem tudod, hogy mit csinálsz rosszul, addig nem is foglalkoztat az, hogy valamit rosszul csinálsz. Ha már tudod, hogy mikor (és miért) hibázol, az már akkor is foglalkoztat, ha éppen csak tiszta szórakozásból mész egy-két kört.

    Dr. Lacibacsi, pszichiáter :B

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák