Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • notika77

    senior tag

    válasz notika77 #128138 üzenetére

    Úgy tűnik, hogy a WG eltüntette az összes utalást arra, hogy miért van felfüggesztve a fiók. Szóval enyhe rosszindulattal, de feltételezem, hogy a korábban lejártnak hitt banok, azok az újabb 5300-as banhullám eredményei. Így átlag több, mint 1 embert csalásért banoltak a megnézett 20+ klánból. Sajnos a klánomban is volt kettő. Ők be is vallották, hogy miért lettek banolva. :(

    [ Szerkesztve ]

  • rlazol

    addikt

    válasz notika77 #128138 üzenetére

    notika77: én a karácsonyi akció kapcsán nézegettem pár ismerős profilját, hogy vajon milyen szinten tartanak, érdemes-e nekeik karácsonyi ajándékképp dobozt küldeni. Arra jutottam, hogy a nyilvános profil kb 1 nap lemaradással követi a változásokat. amúgy amíg be kell jelenteni, hogy "lecsapott a banhammer" és "újabb XXX áldozat" addig nincs miről beszélnünk. Ennek alapból így kéne működnie, lehetőleg automata folyamatként. Amíg hullámokban és válogatások jönnek ki, addig csak a pszihológiai hatás visszatartó erejében reménykedhetünk.

    DrDobos: milyen legények voltak a Leoban? Tier 5ben már nem biztos, hogy kukázandóak. Ha megtartod a Leót, akkor ahogy fradi81 írta: ezüstért 75-ös legényeket bele VAGY komplett csajgárdát. A csajok 0. skillként kapják a BIA-t de ez csak hasonló csajokkal működik együtt. Emiatt a csaj legénység értékes valami, meg kell fontolni, mibe üljenek, és maradjanak együtt. Vigyázz arra, hogy azon a vonalon NAGYON más a a legénység tankról tankra (4 fő- 5 fő - 3 fő - 4 fő)!

    CirrMee: a német vonal teljesen alkalmas a küldikhez, az oroszt nem ismerem.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák