Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz mcwolf79 #127616 üzenetére

    T29 et én is adom ! Bitang tank T7ben az egyik kedvencem volt , jobban tetszett mint a t32 ;] Legmagasabb avg exp nehéz tankjaim egyike :))

    A síráshoz csak annyit szeretnék hozzáfűzni ami a +2tier mm besorolásra vonatkozik attól eltekintve teljesen rendben van a panaszkodás még úgy is hogy mindenki tud róla és régebben rosszabb volt a helyzet(ami nem túl vigasztaló sőt ... legalábbis számomra ). Tegnap előtt húztam a Centurion MK I.-et és baromira izgalmas volt T10ben 130-140es pen +csodás alfa :W Természetesen még így is összejött 1-1,8k sebzés mert elmentem supportolni ahol volt átütésem DE ! mocskosul demoralizáló tud lenni az hogy full stockosan be*asz T10be arról nem is beszélve hogy mekkora hátránnyal indulok egy T8-as mednek az átlag 2,2-2,5k dmg eléréséhez. Szerintem nyugodtan kaphatnának a 8as tankok +1 mm besorolást ami max 9 be dobja be őket (Legalább míg az a szerencsétlen fajankó STOCKOS édes istenem . . . ezt a logikát a wg részéről. :W ) és a játékosbázist tekintve helyén is volna a dolog de ez csak az én személyes véleményem lehet kövezni miatta ;]
    (Folytathatnám a listát hány tank lehetne sokak számára sokkal játszhatóbb már ha csak stockosan engedék a könnyített mm-et , többek között én is örülnék neki - kevesebb gondolkodás - kevesebb szívás lenne ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák