Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    válasz Rick3D #126013 üzenetére

    Rickboy - miért ne működne? :F ha nem működik, az ebayes felh. fog kapni egy csúnya negatív visszajelzést, ami ebay-es körökben nagyon fontos. Inkább az a kérdés, mikor banolják a felhasználókat? Vajon benne van ez a veszély a leírásában? Ha már ott jártál, nem nézted meg véletlenül, hányan vásárolták meg eddig, hány db volt még a boltban?

    Karácsony: Nem állítom, hogy értem. Addig oké, hogy kapok díszeket, de mi alapján döntsem el, hogy melyiket rakjam fel a fára? Ha egyszer feltettem, akkor már nem is tudom levenni? Csak mert azt írja, hogy ha a fa stílusa minden szinten állandó, akkor nagyobb jutalmakat lehet kapni. Mi számít stílusnak? szín?

    lacibacsi: álmodozni jó! ;]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

  • galervin93

    őstag

    válasz Rick3D #126013 üzenetére

    Idestova 10+ éve fórumozom, szakmai témákban moderátorkodom is jó ideje, személyes találkozókra járok/járunk olyanokkal, akiket a neten ismertem meg, sőt ezektől az emberektől olyan tudást tanulhattam el, amivel végzettséget szereztem... Vagy éppen van olyan, aki később csöppent a kis világunkba, mint én, még én is adtam neki tanácsokat, ma meg sikeresen befutott a szakmában... Szóval láttam ás tapasztaltam már pár dolgot fórumozással kapcsolatban. Éppen ezért nem hogy gáznak nem érzem, ha beszélgetünk, vagy netalán éppen csipkelődünk, és közben felvetem a személyes találkozót, mert azt semmi sem helyettesíti...
    Természetesen nem muszáj ezt elhinni, aki viszont tapasztalta ezt, tudja miről beszélek.

    Ez az újévi bohóckodás nekem sem tiszta teljesen, apám gyenge gépéről pötyögök, inkább nem lépek be, majd otthon elolvasok mindent részletesen este, egy-két ajándék jól jönne, boostoknak tudnék örülni.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák