Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jano_77

    nagyúr

    válasz Tarill #125387 üzenetére

    Most elolvastam a wotinfo.hu oldalon az AMX 1375 elemzését és elég érdekes dolgokat olvastam. Többetek véleményével ellentétben - enyémmel is - konkrétan egy szarnak tartja az elemző Jackal_hun, mondván, hogy ugyan az mint a 12t, csak már nem T6-ba, hanem T10-be tud kerülni. Ezzel még nincs is baj, de vagy jött azóta, hogy megírta az elemzést vmi buff vagy nem ugyan azzal a 1375-el megyünk/mentünk, de én azt gondolom most érzésre, hogy jobb mint a 12t. Legalábbis mint linkeltem, nekem az eredmények is ezt igazolják.

    "Tulajdonképpen az AMX 13 75 nem más, mint egy magasabb tierbe feltolt AMX 12t, némi tuninggal megáldva."
    "ha figyelembe vesszük, az MM sorsolást, akkor a könnyű sorsolások 33%-át (T6) elveszítjük, helyette kapunk 33% nehéz sorsolást (T10), ahol egy gyakorlatilag azonos ágyúval kell(ene) érvényesülnünk. Igen ám, de hogyan, ha az ellenfelek felét át sem tudjuk ütni? Ezért találkozhatunk annyi 100%-ban APCR-t lövő AMX 13 75-tel, mert nem nagyon van más lehetőségük a sebzésre (ami ebben az esetben maximálisan érthető). Én a 18/18 leosztást használtam" - nekem fele-fele a sima és prém lőszer kiosztás, de a goldot csak akkor lövöm, mikor a sima kifogyott. Lehet, hogy a prémet kellene spammelnem és még jobbak lennének a mutatóim!? :F

    "ez a tank már nem tud olyan sebzéskiosztó szerepben tetszelegni, mint a kisebb testvére" - khm

    "Tűzre 15%-ban kell számítanunk, ez mondható "fejlesztésnek" az elődmodellhez képest, de azért nem kell tőle elájulni. Én végig automata tűzoltóval használtam, ezért nem nagyon gyulladtam ki vele." - apropó automata tűzoltó! Ez nem azt jelenti, hogy azonnal eloltja a keletkezett tüzet? Minap volt egy olyan csatám, mikor egy utolsó harcos T49 jött szembe velem - igaz volt ott más is rajtam kívül, de én kellettem neki - és belém durrantott és ki is gyújtott. Hiába az automata tűzoltó a tankban, elhaláloztam, mert a lövés utáni maradék HP (talán 65 ha jól emlékszem) azonnal elpárolgott és nem oltotta el a tüzet. Ez így normális, csak azért kérdezem, mert nem teljesen vagyok képben azzal, hogyan is kellene működnie pontosan. (pls nem beszólásokat válaszként írni, viszont szívesen elfogadom a magyarázatot, hogy azért mert ennek is kell bizonyos idő, hogy aktiválódjon, és az alatt simán le tud égni az a 65 HP vagy ilyesmit el tudok fogadni. :R )

    "Ezen a tankon gyorsan túl kell lépni, szerintem nem érdemes megtartani, ezért a 13 90 és a Batchat lebegjen a szemünk előtt, amikor kiosztjuk a képzettségeket:" - nos ezzel jelenlegi tapasztalataim és ismereteim szerint nem tudok egyet érteni, de ezek szerint vannak itt a fórumon még páran. :N

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák