Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz wwenigma #112913 üzenetére

    a szinezesre van több opcio, nalam az 1300 mar halvanyzöld. Igazabol sok ember van aki kreditgyujtes miatt rengeteg botcsatát csinalt, ezek azok a pirosak-sárgák akik meglepő dolgokat tudnak csinalni mert már élesbe tolják.

    Nem jellemzo.

    Nemreg elore fogtam a fejemet mikor IS-6-tal kerultem BT9 meccsbe, hogy az egyik T9 heavynk 26k meccsen 46% WRrel birt, masik 21k meccsen 44%-os volt, mindkettonek nagyonvoros volt a WN8-a, 250 kornyeke.

    Gondolhatod, mi lett a vege: egy-egy sebzo lovest birtak leadni a meccs vegeig.
    Ezzel a fergeteges teljesitmennyel ki is erdemeltek a bot reportjukat. :C

    Egyebkent nekem az atlagos WN8-am folyamatosan romlik.
    Mikor 1 eve ismet elkezdtem jatszani, akkor meg 1467 volt 21k meccs utan, most 5-6k meccsel kesobb mar csak 1400.
    Hiaba, stock tankokkal nem nagyon tudok 1000-1200-as atlagnal tobbet csinalni, nem stock tankkal meg alig mentem, mert mindig akadt valami grindelnivalo (brit medek, csehek, most IS/IS-3)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • SoulReaver

    veterán

    válasz wwenigma #112913 üzenetére

    19k csata után én már elmondhatom, hogy tudom ki mire képes. Nálam 1400 alatt sárgák vannak, de így van ez jól. 1400-2100 között mindenki zöld. Tőlük már azért elég sokat lehet várni. Ők azok akik már akarnak nyerni. :)

    De azért itt is vannak kivételek.

    Átlag sebzés pl sárgáknál, nem üti meg a saját élet erejét sem az adot tankkal, ezt is kiírja az xvm. Wr az mind1. A narancsok meg pirosakról nem is beszélek.

    Tegnap pl pont egy magyar, zöld játékos hagyott cserben. Ketten pont elegek lettünk volna bázist védeni, mert battel letáraztam egy obj 430 at, ő lorival a t-10 el végzett volna 200 hp -ról, de inkább eliszkolt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák